Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Tek Parçayla İki Farklı Görünüm!

Tek Parçayla İki Farklı Görünüm!

Çizgili Tesettür Giyim Kombinleri 2019

Deyim yerindeyse, çizgili parçalar bu sezon tüm kombinleri feth etti. Sezon boyunca birbirinden bağımsız parçalara eşlik eden çizgili parçalarla farklı kombinler oluşturmanın keyfini çıkarmak için şimdi en iyi zaman! Ve bu parça ile bir stil ikonu gibi görünüldüğü konusunda hem fikiriz.

Tek çizgili parça ile iki farklı görünüm elde etmek için ihtiyacınız olan ip uçlarını hemen keşfedin!

Çizgili Kıyafetler Nasıl Kombinlenir

  • Üst: adL – Etek: Nanushka

Çizgili Üst + Denim Etek: Çabasız ve Sportif

Bir çizgili üst bir de denim etek. Bu ikiliyi şu ana kadar denemeyen kaldı mı? Evet hemen hemen herkesin üzerinde gördük ve konuşmaya değer bir görünümle karşılaşmadık. Ta ki en iyi denim etekle bir araya gelinceye kadar. Nanushka’nın star ışığıyla birleşen çabasız denim etek modeli, çizgili üst ile adeta farklı bir havaya bürünüyor. Sportif parçaların, çizgili üstlere çok daha genç ve dinamik bir stil kattığı ise ortada.

Çizgili Kıyafetler Nasıl Kombinlenir

  • Üst: adL – Etek: Prada

Çizgili Üst + Asimetrik Etek: Cool ve Feminen

Denim etekten kurtulup asimetrik ve aynı zamanda son derece feminen bir eteğe teslim ediyor kendini çizgili üst. Çabasız görünümü biraz pekiştiriyor ve tek parçayla, birbirinden oldukça bağımsız iki farklı görünümün anahtar parçası oluyor. Üstelik bunu başarmanın çok da zor olmadığını kanıtlıyor.

Stil önerilerimize ilham veren harika parçaları veya benzerlerini alışveriş sitemizden kolayca satın alabileceğinizi biliyor musunuz? Sezonun en trend parçaları, yüzlerce marka ve model seçenekleri, anlık indirim ve kampanyalar sadece alisveris.yesiltopuklar.com ‘da bir arada! Alışverişe başlayın!

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *