Tek Parçada Kesişen Elbiseler, Farklı Zaman ve Mekana Göre Nasıl Yorumlanır?

Tek Parçada Kesişen Elbiseler, Farklı Zaman ve Mekana Göre Nasıl Yorumlanır?

Tesettür Elbise Modelleri 2018

Tesettürlü kadınların vazgeçilmez parçası, tüm zamanların kurtarıcı, her sezonun parçası! Gündüzden geceye uzanan elbise tasarımları, günün her anına kolaylık uyarlanarak eşlik ediyor.

Tesettür Elbise Modelleri 2018

Birkaç ufak tefek destek kuvvetiyle şıklığı orantılayacak aksesuarlarla, yeni hale bürünen elbiseler fonksiyonel yönleriyle tutku uyandırıyor. İşte tek parçada kesişen elbiseler farklı zaman ve mekana göre nasıl uyarlanır, sorusunun ayrıntılı cevabı…

Tesettür Elbise Modelleri 2018

Elbise: Kuaybe Gider – Satın Al

Gündüz Spor Gece Topuklu Ayakkabı

Bir elbise iki farklı stile nasıl bürünür? Belki de sadece ayakkabı seçimiyle. Minimalist rüzgarlarının estiği yeni çağda, stil güncellemeleri hep sadelikten yana oldu. Tam da bu zamana uygun A kesim elbise tercihinizi kreatif seçeneklerle kombinleyerek, tek parçayla geceden gündüze geçiş yapmak elinizde. Gündüzler için sneaker, oxford, makosen, babet, bot gibi casual ayakkabıları tercih edin. Geceleri içinse zarif yüksek topuklar, ince topuklu bootie’ler, şık mı şık topuklu ayakkabıları seçin.

Tesettür Elbise Modelleri 2018

Elbise: Benin – Satın Al

Gündüz Salaş Gece Şık Bir Kemer

Son zamanların en sevilen elbise seçimlerinde bedenler büyüyor. Vücuda oturmayan, hatları belli etmeyen oldukça bol dökümlü tasarımlar gündeme yerleşiyor. Bu elbisenizi gündüzleri oldukça salaş şekilde kullanarak konforun tadını çıkarın. Geceye geçişte ise sezonun trend alarmı veren aksesuarı kocaman taşlı tokalara sahip kemerleri seçin. Gündüzden geceye ufak dokunuşlarla ilerlemenin keyfini çıkarın.

Tesettür Elbise Modelleri 2018

Gündüz Atkı Gece Mücevher

Elbiselerin havasını değiştirmenin bir başka aksesuar yolu, atkı ve mücevher zıtlığı. Gündüzleri elbiselerin boynuna atacağınız atkılar tek hamleyle sportifliği kombine taşıyor, havalı sokak stillerine uyarlanıyor. Bu görünümü aniden şıklaştırmak istiyorsanız, atkılar kalkıyor, mücevher kutusundan en ışıltılı kolyeler, broş iğneler, bileklikler devreye giriyor.

Tesettür Elbise Modelleri 2018

Gündüz Ton Sür Ton Gece Kontrast

İster yaz olsun, ister kış, ton sür ton uyumları sokak stiline çok ama çok yakışıyor. Elbiseleri kombinlerken baştan aşağı aynı rengin tonlarıyla bütünlük oluşturarak ferah görünümler yakalayabilirsiniz. Bununla beraber, aynı elbiseyi kontrast renk uyumuyla kullanarak şıklığa geçiş yapabilirsiniz. Örneğin lacivert kadife elbisenizi gündüzleri mavi tonlarıyla kullanarak günlük, geceleri kırmızı ve zümrüt yeşiliyle kullanarak kontrast şıklıktan faydalanabilirsiniz.

Tesettür Elbise Modelleri 2018

  • Elbise: Benin  – Satın Al
  • Ceket: Mango – 279.99 TL
  • Kürk: Mango – 359.99 TL
  • Altın Şal: Venezia Wear – Satın Al
  •  Pudra Şal: Venezia Wear – Satın Al
  • Ayakkabı: LCW – 59.95 TL
  • Çanta: Vespucci by VSP – Forever New

Gündüz Ceket Gece Kürk

Elbiselerinizin çizgisini ona eşlik edecek parçalar belirliyor. Dış giyim seçiminiz de tam bu noktada önem taşıyor. Elbiselerinizle kullanacağınız sportif ceketler, oversize kabanlar salaş havalarıyla gündüze uyarlanıyor. Geceye ise kürklü kabanlar, maksi boy paltolar eşlik ediyor, şıklık vurgulanarak geçiş tamamlanıyor.

Tesettür Elbise Modelleri 2018

Elbise: Mimya

Gündüz Triko Gece İpek Gömlek

Tek parçada kesişen elbiselerden biri de salopet tasarımlar. Salopet elbiseleriyle zaman ve mekana göre uyarlamak çok kolay. Gündüzler için triko kazaklar, sneakerler; geceler için ipek bluzlar zarif topukluları salopetlere çok yakışacak. Tek parça elbiseyle iki görünümün şıklığını yakalyın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir