Tefal Kiper İle Benzersiz Saklama Kolaylığı

Tefal Kiper İle Benzersiz Saklama Kolaylığı

Tefal Kiper Saklama Kapları

Tefal, yapışmaz tavayı icat ederek, yemek yapmayı kolay ve zevkli hale getiren bir marka olmayı başardı. Yapışmaz tencere ve tavalar, düdüklü tencereler, elektrikli pişiriciler, yiyecek içecek hazırlama cihazları, ütüler, tartılardan sonra şimdi şimdi de süper saklama kapları hanımların beğenisine sunuluyor.

Tefal, mutfakta hayat kurtaracak yeni saklama kabı serisi Kiper ile vazgeçilmeziniz olacak. Temizlemesi kolay esnek kapağı, hava ve su sızdırmaz tasarımı ile mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde çözüyor.

Tefal Kiper Saklama Kapları

Hayatı kolaylaştıran Tefal Kiper saklama kapları, hava ve su sızdırmaz yapısı, temizlemesi kolay esnek kapağı ve iç içe geçebilen tasarımı sayesinde mükemmel saklama kolaylığı sunuyor. Farklı kapasitede gıda saklama ihtiyaçlarına karşılık veren seri, özel yapısı sayesinde ise saklama esnasında su sızdırmıyor.

Tefal Kiper Saklama Kapları

İhtiyacınıza göre 5’li ve 10’lu setler halinde satın alabileceğiniz Tefal Kiper, kuru gıda, sebze ve meyvelerinizi taze ve güvenli biçimde saklamanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda yemek taşımak için kullanabileceğiniz Kiper saklama kapları mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. BPA içermeyen yapısı sayesinde de sağlıklı ve güvenli kullanım sağlıyor.

Tefal Kiper Gıda Saklama Setlerinden fiyatlarına gelince; beş parça 33,90 TL, on parça ise 93,90 TL’den satışa sunuluyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir