Tazelik Hissi Uyandıran Pembe ve Mavi Nasıl Kombinlenir?

Tazelik Hissi Uyandıran Pembe ve Mavi Nasıl Kombinlenir?

Pembe Mavi Tesettür Kombin 2020

2020 yılının en iyi renk birlikteliklerinden olan pembe ve mavi trend alarmı veriyor. Tazelik ve neşe hissi uyandıran bu iki renk, pozitif imajıyla tesettür kombin stillerine farklı birçok olasılık sunuyor.

İki zıt kutuptaki renklerin bir araya gelmesiyle oluşan sarsılmaz gücün etkisiyle imajınızı tazeleyecek stil sahibi kombin önerileri ile sezon alışverişinize farklı bir soluk getirebilirsiniz.

Tesettür Kot Elbise 2020

Elbise: Neways – Satın Al

Denim Mavisi ve Pembe

Denim elbiseler yeni sezonda sık sık karşımıza çıkacak. Bu elbiseleri canlı pembe çantalarla kombinleyerek stil sahibi bir duruş yakalayabilirsiniz.

Pembe Mavi Tesettür Kombin

Denimlerle pembenin uyumu hiç kuşkusuz bu renk birlikteliğinin en risksiz beraberliği sayılabilir. Denim bir etekle pembe bir üstü kombinlerken tek dikkat etmeniz gereken tezat renkte bir çanta seçimi yapmak olabilir. Biz yeşil renkten yana seçimimizi yaptık.

Uzun Etek Kombinleri

Mavi Mikro Çiçeklerle Pembe

Mavi mikro çiçekli bir eteğin bahar tazeliği hissini tarif etmek imkansız… Tazelik hissi veren bu eteğin yeni ekürisi ise pembe bluz/gömlek oluyor. Üstelik bu eteği farklı renkte parçalarla da kombinleyebilir ve kullanım sıklığınızı arttırabilirsiniz.

Pembe Tesettür Kombin

Pembe Gömlek ve Mavi Çanta Birlikteliği

Mavi ve pembe trendini kombinlerinizde uygularken çok da göze sokmadan bir etki oluşturmak isterseniz bunun en iyi yolu nötr tonlarda bir etekle pembe gömleği kombinleyebilir. Aksesuarlarda mavi rengini kullanabilirsiniz. Küçük bir çantanın mavi tonu hem göze fazla gelmezken hem de stil sahibi bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir