Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Rota denizin mavisine çevrilirken rengarenk, desen desen tasarımlar tatil günlerine eşlik etmek için hazır! Yalnızca sahillerde kalmayan, tropikal adalardan şehre de uzanan birçok kreatif fikirler ilhamımız oluyor. Kimi elbise sneakerla buluşuyor kimisiyse Mokasen ayakkabıyla kimi gömlek çiçekleriyle enerji saçıyor kimiyse çizgileriyle cool’luğu yakalıyor. Bir araya gelerek tatilin en stil sahibi kombinlerini yakalayan parçalar, trend görünümleriyle yepyeni siluetler yakalıyor.

Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Çizgili Elbise: Feyzan Design – Satın Al

Cool Duruş

Sıcak yaz günlerinin izini süren elbiseler, bol duruşlarıyla tesettürlü kadınların gönlünü çeliyor. Ferah halleriyle her zaman ilk tercihler arasına giren elbiseler, son birkaç yıldır zirvedeki yerini koruyan bembeyaz sneakerlarla eküri oluyor. Tatil günlerinin bu rahatlık anlayışına ise hiç şüphesiz sırt çantaları eşlik ediyor. Elbise, sneaker ve sırt çantasıyla yakalanan bu uyum konforun yanına üst düzey cool’luk katıyor.

Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Çiçekli Tulum: Kakao – Satın Al

Karakterli Parçalar

Son zamanların yükselişe geçen parçalarından tulum, tatil günlerinin en karakterlileri arasına girdi. Çizgili marin tişörtlerin aşırı cool havası, makosenlerin sıra dışı tavırlarıyla baştan aşağı güçlü silüete bürünün.

Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Renkli Etek: Kevser Sarıoğlu –  Satın Al

Gençlik Aşısı

Kavurucu sıcakların eforsuz parçası denim gömlekler, bu yaz tatilinde rengarenk eteklerle kombinleniyor. Yüksek bel etekler, ucu bağlanmış gömlekler tam bir gençlik aşısı verirken, cool converseleri yanına katıyor. Gökkuşağı eteğin romantikliği denim ve converse’in cool havasıyla bütünleşirken ortaya tam da sıcak yaz günlerine yakışır bir kombin çıkıyor.

Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Sarı Elbise: Vavist – Satın Al

Enerji Dolu Birliktelikler

2017 yaz dolaplarının olmazsa olmaz rengi sarı, güneşle olan uyumuyla enerji saçıyor. Sarıyla bir elbisenin vereceği dinamik tavırla buluşan çiçekli şallar ise ahenk içinde bir kombine imza atıyor. Giydiğiniz an size ve çevrenize pozitif etki uyandıracak bu ikilinin buluşmasını tüm yaz kullanmak isteyebilirsiniz. Bu ikiliye ise yazın en sevimli sandaletlerini eklemeyi unutmayın.

Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Çizgili Gömlek: Missemramiss – Satın Al

Üst Düzey Konfor

Tatil günlerinin en cool kombin üçlüsünden biri ise, bol pantolon, tişört ve gömlek. Etek görünümü veren yüksek culotte pantolonların üzerine renkli bir tişörtü deneyin. Üzerine ise bir ceket edasıyla tunik gömleklerinizi alın. Bu cool görüntüyü tamamlamam için marin kordonlu saatler, pamuk şallar, renkli güneş gözlükleri ve sırt çantalarını kullanın.

Tatilin En Stil Sahibi Kombinleri

Pamuk Şal: Satın Al

Organik Stil

Bir yaz beyaz elbisesiz asla geçmez. Peki ya kavurucu sıcaklar varken tatil günleri pamuklu şal olmazdan geçer mi? Mavi suların hissi etrafı sararken rengarenk plaj çantalarını da takmadan olmaz. Sezonun bu kurtarıcı üç parçası bir araya gelince ortaya tam anlamıyla organik bir stil çıkıyor. Tatil günlerinin olmazsa olmaz sportif dantel detaylı beyaz elbise, mavi ya da pembe tonlarındaki pamuklu şal, renkli plaj çantasıyla tatil gününe yakışır bir kombine imza atın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir