Tatilciler İçin Farklı Stil Önerileri

Tatilciler İçin Farklı Stil Önerileri

Tatil için Tesettür Kombinleri 2014

Ağustos ayı ile birlikte herkeste bir tatil havası esecek. Önce tatil planlaması, sonra hangi kıyafetleri yanımda götürsem telaşı. Tatil demek rahatlık ve dinginlik demek olduğuna göre, kıyafetlerinizde bu kuralı asla unutmayın. Klasik tatil kombinlerinden sıkıldıysanız, bugüne özel hazırladığımız kombinleri incelemeye ne dersiniz?

Tatil için Tesettür Kombinleri 2014

Tunik: Jaeger, Etek: Dorothy, Çanta: Chanel

Japone Kollu Tunikler

Tatilde rahatlık herşeyden çok daha önemli. İçinde kendinizi en rahat edeceğiniz tasarımları, tatil kombinlerinizde öncelikli düşünün. Jopone kollu salaş tunikler ise tatil, için biçilmiş kaftan. İçine tercih edeceğiniz ince bir bady ile, bu tunikleri düşünebilirsiniz.

Tatil için Tesettür Kombinleri 2014

Tunik: Blumarine, Pantolon: Chloe, Çanta: Marc Jacobs

Etek tercihlerinizde de yine rahat kesim modeller ile ütü gerektirmeyenler, kombinleriniz için ilk aklınıza gelen detaylar olsun.

Tatil için Tesettür Kombinleri 2014

Etek: Chicwish, Bluz: H&M, Eşarp: Burberry

Floral Desenlerle Tatil Kombinleri

Yaz, güneş, doğa, deniz. Tüm bunları düşününce kıyafet seçimlerinizde desen olarak doğa ile en uyumlu çiçek motifleri aklınıza gelsin. Bahar çiçekleri, güller, kır çiçekleri kıyafetlerinizi donattın. Floral desenlerde renk ise hiç önemli değil. Ama tercihiniz soft ve canlı renklerden yana olabilir. Akşam yemeklerinizde daha canlı renkleri tercih edebileceğiniz gibi, gündüz yemeklerinde ise daha soft ve açık renkleri kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Tatil için Tesettür Kombinleri 2014

Gömlek: Nina Ricci, Eşarp: J.Crew, Ayakkabı: Tabitha

Tunik Pantolon Rahatlığı

Tatil kombinlerinizde etek ve bluz rahatlığını tercih edebileceğiniz gibi, tunik ve pantolon ikilisini de giyebilirsiniz. Tatilin ilk kıyafet tercihi olan beyaz yazlık keten gömleklerle, tüm pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz. Tatil kombinlerinde renk dengesini çok düşünmeyin. Uyumlu olan ve sevdiğiniz her rengi orantılı bir şekilde kombinlerinizde uygulayabilirsiniz.

Tatil için Tesettür Kombinleri 2014

Etek: Cedric, Gömlek: Monica, Eşarp: Etro

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir