Tatil Günlerine Özel Şık Elbise Kombinleri

Tatil Günlerine Özel Şık Elbise Kombinleri

Tatile Özel Abiye Kombin

Okulların kapanması ile birlikte tatil sezonu da açıldı diyebiliriz. Koca bir yılın yorgunluğunu üzerimizden atmak için ailecek keyifli bir tatile çıkma vakti de geldi demektir. Tatil deyince aklımıza rahat kıyafetler, rengarenk çanta, şal ve aksesuarlar gelir. Bu kombinimiz sıcak yaz günlerinde tatilinizi geçirdiğiniz bir otelde ya da bir deniz kıyısında tercih etmeniz için önerebileceğimiz şıklıkta. Masmavi denizin dalgalarını izlerken yine mavi tonlarda şık bir elbisemizi turuncu tonları ile kombinledik.

Yaz tatili olmazsa olmazlarımızdandır. İş hayatında geçirdiğimiz yorucu günlerle ya da evde çocuklarımızı okula gönderip ev işleri ile uğraştığımız o yorucu günler sonrasında hepimiz tatili hak etmekteyiz. Bu arada seçeceğiniz tatil yerleri için birbirinden farklı alternatifleri yine sitemizdeki alternatif tatil mekanları tanıtımlarımızda da bulabilirsiniz. Deniz kenarını tercih edebileceğiniz gibi, orman ve yeşili bir arada olduğu yaylalar ya da tatil beldelerini de seçebilirsiniz. Tatille birlikte tatil konseptini içine alan kıyafetlerimiz olmakla birlikte, tatilde kullanacağımız gerekli olan ihtiyaçlarımızı da daha önceden de temin etme yoluna gideriz.

Tatile çıkmak demek bir sürü kıyafet tercihleri de demektir. Bize göre tatil rahatlık ve şıklığı bir arada yaşayabileceğimiz kıyafet seçenekleri ile olmalıdır. Kendinden rengarenk çiçek desenli uzun elbisemizi beyaz dolgu topuk şık bir ayakkabı ile kullanabilirsiniz. Turkuazın en çok yakıştığı renklerden biri olan turuncu bir şal ve çantayı konbinimizde tamamlayıcı renk olarak seçtik. Mavinin yaz serinliğini taşıdığını biliriz. Turuncu da bir gurub vaktidir. Güneşin batımıyla oluşan kızıllıkların ve romantizmin en baskın, naif, ironik görüntüsüdür.  Sizler de turkaz rengi kıyafetinizi  fuşya, mint, ekru gibi renklerle de kombinleyebilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

“Tatil Günlerine Özel Şık Elbise Kombinleri” için 2 cevap

  1. esra ugur dedi ki:

    bu kombın çok guzel nerden alabılıtız bunları

  2. azime dedi ki:

    merhaba bu kombindeki elbiseyi neren bulabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir