Taşlarla Kuşatılmış Şallar Nerede ve Hangi Parçalarla Kombinlenir?

Taşlarla Kuşatılmış Şallar Nerede ve Hangi Parçalarla Kombinlenir?

Taşlarla Kuşatılmış Şallar Nerede ve Hangi Parçalarla Kombinlenir

Pullar, payetler, simler, danteller ve dahası… 2017/18 sonbahar–kış sezonun ışığını yaymak isteyenlere göz alıcı tasarımlarıyla destek veriyor. Karamsar, sıkıcı bir kışa karşı gelen sadece kıyafetler olmuyor. Tesettürlü kadınların parçası şallar ve eşarplara da sofistike ışıltılar, yeni nesil parlaklıkla işleniyor. Sadece geceleri değil gündüzleri de parlayan taşlarla kuşatılmış şal modelleri, sokağa transfer oluyor. Gündüzden geceye ofis stilinden hafta sonu stiline uyarlanan parıldayan şallar nerede, nasıl ve hangi parçalarla kombinlenir, işte cevabı!

Taşlarla Kuşatılmış Şallar Nerede ve Hangi Parçalarla Kombinlenir

Kırmızı Şifon Şal – Argite Eşarp: Satın Al

Gün Işığının Yeni İddiası: Pullu – Payetli Şallar

Pullu ve payetli şallar artık yalnızca özel davetlerin parçası olmuyor. Kışın karamsar havasında ışıldamaya hazır tasarımlar, blok blok şalları süslüyor. Boyuna çizgi halinde işlenen payetler kimi zaman şal uçlarına detaylanıyor. Bu şık görünümlerse casual paltolarla kombinlenerek sokak stiline uyarlanıyor. Bir stilin baş rol oyuncusu olacak payetli şallar, ilginin tek öznesi. Gece kıyafetleriyle uyumu tartışılmaz olan payetli şalları gündüzlere uyarlayarak farklı görünümlere bürünmek mümkün.

Taşlarla Kuşatılmış Şallar Nerede ve Hangi Parçalarla Kombinlenir

Simli Şal – Tuva Şal: Satın Al

Sıcak Trikoları Şıklığa Dönüştürecek Simli Şallar

2017/18 Sonbahar – Kış sezonun ışıl ışıl parlıyor, parıldıyor. Kış güneşinde göz alacak simli şallarsa tesettürlü kadınların yeni şık görünümlerinin bir parçası oluyor. Bununla beraber minimalist bağlama biçimleriyle abartıdan uzaklaştırılan tasarımlar sadece hafif ışıltılarıyla gündem olmalı. Siyah, lacivert ve nude tonlarla sadeliğini koruyan simli şallar en çok sıcacık yün trikolara yakışıyor. Oversize kazaklar, bol döküm triko elbiselerin sadeliğine simli şallar ışıltı katarak şıklaştıracak.

Taşlarla Kuşatılmış Şallar Nerede ve Hangi Parçalarla Kombinlenir

Karanlık Kadınların Romantik Parçası Siyah Dantelli Şallar

Gizemli, cool ve bir o kadar şık kadınların yeni trendi danteller şallar. Romantik havalarına başka bir siluet katan dantelli şallar, tasarımların uçlarına eklenerek detaylanıyor. İki ucunu öne alarak bağlayacağınız dantel detaylı şalların uçları adeta bir aksesuar görünümüne bürünecek.

Taşlarla Kuşatılmış Şallar Nerede ve Hangi Parçalarla Kombinlenir

Siyah Şifon Şal – Argite Eşarp: Satın Al

Minimalist Kombinlerde Göz Alcak Parlak İpliklerle Dokunan Şallar

Işıltılı şallar sadece simler, pullar ve payetlerle süslenmiyor. Parlak iplikler ve ipeklerle üretilen şalların doğal bir ışıltısı oluyor. Abartıdan uzak ama şık bir görünüm için tercih edilen bu şallar, gündüzden geceye her ana rahatlıkla kombinleniyor.

Siyah Pullu Şal – Tuva Şal: Satın Al

Şıklığı Detaya İndirgeyenlere Özel: Işıltılar Şal Uçlarında

İpek, şifon ya da pamuklu… Şalların kumaşı ne olursa olsun uçlarına işlenen taşlar tek dokunuşla şıklığa adapte oluyor. Şalların iki ucundaki taşlar, pullar, payetler en sadece kombinleri şölene çeviriyor. Baştan aşağı siyah bir görünümde iki ucuna metalik pullar işlenen şal tasarımlarını kullanarak cool şıklığı selamlayabilirsiniz.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir