Tarzına Göre Sana En Uygun Akıllı Saat Hangisi?

Tarzına Göre Sana En Uygun Akıllı Saat Hangisi?

Samsung Akıllı Saat

Hangi Akıllı Saati Almalıyım?

Devir teknoloji devdi mottosundan yola çıkarsak son zamanların giyilebilir teknolojik ürünü akıllı saatler hayat kolaylaştıran özellikleriyle hayatımızın vazgeçilmezleri olmasıyla öne çıkıyor.

Sizi kendinizden bile çok daha iyi tanıyacak akıllı mı akıllı saatler şık ve spor görünümlele hem aksesuar olarak tamamlayıcımız oluyor hem de adeta özel bir asistan görevi görüyor. Hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra şıklığın da tamamlayıcısı… Hangi akıllı saati almalı sorusunun yanıtı özellikleri kadar kişinin tarzına göre de değişiyor. Siz de hangi akıllı saat tarzınıza daha uygun öğrenmek istiyorsanız rehberimizi okumanızı öneririz.

Akıllı Saat Fiyatları 2023

Feminen Kadınlar İçin: Galaxy Watch4 Bluetooth (40mm)

Sporla ilgileniyor ve şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız gümüş, siyah ve pembe altın olmak üzere üç farklı kasa seçeneği bulunan bu modeli tercih edebilirsiniz. Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken Samsung Galaxy Watch4 daha sağlıklı bir hayata doğru giden yolculuğunuzda size yol arkadaşı olması için tüm özellikleri bulunduruyor.

Galaxy Watch4 Bluetooth (40mm)’yi Keşfet!

Sadece iki parmağınızla 15 saniyede Biyoempedans Analizi (BIA) ölçümü yapın. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde. Yeni Samsung BioActive Sensör, sağlık hedeflerinizi yönetmeniz için sizi bilgilendirmek amacıyla vücut yapınızı gerçek zamanlı olarak belirler.

Meydan okuma özelliği ile arkadaşlarınızla yarışırken eğlenin

Galaxy Watch4 ile attığınız her adımın keyfini arkadaşlarınız ve ailenizle yaşayın. Canlı mesaj panosuyla adımlarınızı takip edin ve arkadaşlarınızla yarışırken eğlenin. Meydan okuma özelliği; egzersizleri eğlenceli, motive edici ve sosyal olarak ödüllendirici hale getirmek için hatıra rozetleri ve bir puan sistemi içerir.

Nabız takibi yapabilmeyi sağlayan bu saat, IP68 ve 5ATM su ve toz koruma oranının yanı sıra pek çok koşula karşı koyabilecek askeri sınıf dayanıklılığa sahip olmasıyla da güvenli kulanım vaat ediyor.

Akıllı Saat Modelleri 2023

Casual Tarzlar İçin: Galaxy Watch4 Classic Bluetooth (42mm)

Gündelik kullanımda şık tasarıma sahip Samsung Galaxy Watch4 Classic Bluetooth, tercih listenizde yer alabilir. Gümüş ve siyah olmak üzere iki farklı kasa seçeneği olmasının yanında, 31 Ağustos tarihine kadar yapılan Galaxy Watch4 alışverişiniz ile beraber kordon hediye!

Galaxy Watch4 Classic Bluetooth (42mm)’yi Keşfet!

Çeşitli arka plan, yazı tipi ve renklere sahip analog veya dijital saat kadranlarından zevkinize, hava durumuna veya koşula uygun olanı seçin. Animasyon grafikler, o an yaptığınız koşu ya da müzik dinleme gibi faaliyetleri gösterirken Artırılmış Gerçeklik Emojileri tarzınızı yansıtmanız için saat kadranınızın karakterine renk katar.

Sadece vücudunuzu dinlemeyin. Onu tanıyın

Vücut yapınızı rahat bir şekilde ölçen ilk akıllı saatimizle, fitness ilerlemenizi takip edin. Hedefinize ulaşmak için vücudunuzun yağ yüzdesi, kemik kas oranı, vücut sıvı miktarı ve benzeri pek çok bilgiye sahip olun. Samsung BioActive Sensör ve en hızlı çipimiz, Galaxy Watch’a şimdiye kadarki en büyük yeniliği getiriyor.

Hesaplı Akıllı Saatler

Sportif Tarzlar için: Galaxy Watch4 Bluetooth

Koşudan yüzmeye, fitness’tan kick box’a kadar pek çok spor türünde kullanıcısına asistanlık yapabilen Galaxy Watch4 Bluetooth, sizin için en iyisinin ne olduğunu bilen bir saat.

Antrenmana isim ver, o takip etsin

Aktivite ve fitness puanlarınızı saatinizden ve telefonunuzdan takip edin. Adımları sayın, kaloriyi kontrol edin ve GPS ile şebekede kalın. Galaxy Watch4 günlük rutinlerinizi takip etmek için fiziksel aktivitelerinizi tespit eder ve antrenmanlarınız hakkında daha doğru raporlar sunmak için 90’ın üzerinde egzersizi destekler.

Galaxy Watch4 Bluetooth’u Keşfet!

Hibrid Deri Kayış ve Spor Tipi Kayış’ı da içeren oldukça çeşitli kayışlardan dilediğinizi seçerek kayışınızı kendi tarzınıza uyarlayın. Yüksek kaliteli malzemeye, tam oturan tasarıma ve tere dayanıklı yüzeye sahip bu kayışla, bileğinize hak ettiği değeri verin.

Şimdi kendi tarzınıza en uygun Samsung akıllı bileklik ve akıllı saat modellerini inceleyerek dilediğinizi hemen satın alın ve hayatınızı kolaylaştırın!

Akıllı Saat Özellikleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir