Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Talih Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Talih Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Talih Pardesü Modelleri 2014

Tesettürlü hanımların özellikle tercihlerinin vurgulandığı zarif modeller, Talih Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonunda. Tarzı ve şıklığı bir arada arayan hanımlara özel, her sezon trendleri koleksiyonunda incelikle işleyen marka bu sezon yine estetik formlarda karşımıza çıkıyor.

Farklı kumaştaki renk konturleriyle yapılan pardesü modelleri, ne zaman demode oldu ki? Neredeyse her sezon pardesü modellerinde bu detayları görmekteyiz. Talih Pardesü yeni sezon koleksiyonunda ise hiçbir sezon trendi düşmeyen bu şık detayları, fazlasıyla görmekteyiz.

Talih Pardesü Modelleri 2014

Sonbahar ve kış aylarında çok beğenseniz bile sürekli aynı pardesü modelini giymek hiçte cazip değil. Tasarımcıların şık dokunuşlarla hazırladığı birbirinden özel ve zarif tasarımlara, bu sezon muhakkak bakmalısınız. Özellikle Talih Pardesüde kap ve pardesü modelleri modern ve stil sahibi hanımların farklı model arayışlarında, öncelikle bakması gereken markalar arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Talih Pardesü Modelleri 2014

Yenilikçi tasarımları ve zengin model seçeneği ile Talih Pardesü tesettürlü hanımların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarıyla sektöre yenilikçi ve farklı bir bakış açısı getirmekte. Koleksiyonda eski zamanların modern yansımaları, elegan bir yorumla hissedilmekte. Siz de pardesü modellerinde farklı bir tarz görmek istiyorsanız Talih Pardesü’nün yeni sezon tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *