Sweatshirt Modası Tam Gaz Devam Ediyor

Sweatshirt Modası Tam Gaz Devam Ediyor

Twist Sweatshirt Modelleri

Soğuk havaların kapımızı çalmasıyla birlikte kalın parçalara olan yatırımımız son sürat devam ediyor. Geçen sezonun text sweatshirtleri bu kışta sırtımızdan eksik etmeyeceğiz.

Sadece yazılı olarak da değil sembolik olarak da mesaj iletebilirsiniz. Emojiler, şehir sembolleri, marka logoları vs. Sportif şıklığı sevenlerin bir numaralı tercihi olan sweatshirtler verdikleri mesajlarla modayı oldukça eğlenceli hale getiriyor.

Mavi Sweatshirt Modelleri

Normcore akımının da. Ve artık onları sadece jean pantolonlarla giymiyoruz. Kalem etekle, kloş etekle ve hatta elbiselerle dahi kombinliyoruz.

Koton Sweatshirt Modelleri

Topuklu ayakkabılarla, sneakerlarla, babetlerle, botlarla ve çizmelerle kısacası dolabımızdaki bütün ayakkabılarla rahatlıkla kombinleyebildiğimiz yıldız parçalardan biri. Oldukça ender görülen yıldız…

Sweatshirt Modelleri

Aksesuarlarda da sınır tanımayın. Kat kat zincirler de kullanabilirsiniz, kollarınızı bilekliğe de boğabilirsiniz. Kulağınızda peşi sıra küpeler de takabilirsiniz, eklem yüzüklerinizle birlikte mesajınızı destekleyebilirsiniz.

Sweatshirt Modelleri

Mesaj içeren baskılı sweatshirtler bir çok fast-fashion markasında mevcut. Kiminde modasal kiminde esprili kiminde “giderli” mesajlar mevcut. Siz siz olun anlamını bilmediğiniz yazıları almayın.

Hazırlayan: Munise Boz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *