Suud Collection 2018 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Suud Collection 2018 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Suud Collection Camel Trençkot ve Ekru Sweatshirt Modeli

Suud Collection 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu, sağlam kadrosuyla karşımızda! Çarpıcı stillere leoper elbise, dört köşe şıklık için ekose trençkot, sıcacık bir kışın anahtar parçası peluş mont, sokağın cool kombinlerine salaş trençkot ve dahası… Natürel renklerin hakimiyetindeki koleksiyonda göze çarpan trendler listesinin sevilen desenleri, çabasız şıklığın altın kurallarını gözler önüne seriyor. Suud Collection‘ın yeni sezon koleksiyonundan kombinleri ele geçirecek birbirinden harika parçaları merceğimiz altında.

Suud Collection Ekose Trençkot

Zirvenin Sarsılmaz İsmi Ekose Trençkot

2018-19 Sonbahar – Kış sezonunda da trendler listesinde zirveyi kimseye kaptırmayan ekose desenler, kombinlere dört köşe cool’luk katıyor. Sokağın söz sahibi trençkotlarıyla ikonik bir tavra bürünmeyi başaran bu desenlere yeni bir bakış getiren Suud Collection, çabasız şıklığa basit bir denklem getiriyor. Sonbaharın en sıcak renk tonlarıyla çizgiyi ikonik tavra çeken marka, kampüse de ofise de adapte olacak trençkotları bizlerle buluşturuyor.

Suud Collection Siyah-Krem Trençkot

Sonbaharın Kilit Parçası Siyah/Krem Trençkot

Sonbahar dolaplarının anahtar parçası trençkotlar, yepyeni sürümleriyle karşımıza çıkıyor. Suud Collection’ın çabasız – şık mottosuyla kendini bir kez daha sevdiren tasarımlar, mevsimin şartlarına uygun renkleriyle de adından bahsettiriyor. Tesettürlü kadının kilit parçaları arasında ilk sıralarda olan bir siyah bir krem trençkot, “olmazsa olmaz”.

Suud Collection Camel Peluş Kaban

Soğuk Havaların En Sıcağı Peluş Kaban

Suud Collection 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu, soğuk havalara karşı gardını alıyor. Yumuşacık peluş kabanlar dokunma hissi uyandırırken ikonik bir stilin de baş rolünü oynuyor. Sütlü kahve rengiyle sıcacık bir hissi yakalayan tasarıma şimdiden sezonun it parçası diyebiliriz.

Suud Collection Fitilli Kadife Ceket

Sandıktan Çıkıp Modernleşen Kadife Ceket

Suud Colleciton yeni sezonunda trend alarmı veren kadife ceketleri karşımıza çıkarıyor. Geçmişin mirasını günümüze modernize ederek getiren marka, kötü hava koşullarında da ikonik görünümlere imza atmak isteyenleri selamlıyor. Şimdiden sokağın en hit parçası olan kadife ceketlere bir de Suud çizgisiyle bakın.

Suud Collection Leopar Elbise

Vahşi ve Egzotik Leoper Elbise

Vahşi ve egzotik yeni sezona kusursuz bir katkı yapan Suud Collection, leopar elbise tasarımıyla adından söz ettiriyor. Sezonun bu feminen desenini bir kez daha sevdiren marka, ikonik stillerin baş rol oyuncusunu da böylece tanıtıyor. Bootie’lerle iddiasının altını çizen elbiselerin sweatshirt’lerle de nasıl zıt bir cool’luk yakalayacağını ise markanın görsellerinden anlamak mümkün.

Suud Collection Kırmızı Sweatshirt

Cool Stilin Formülü Sweatshirt

Şık olmanın sıkıcı parçalardan geçmediğini kanıtlayan sweatshirt’ler, yeni sezonda da etkisini genişletiyor. Suud Colleciton da bu favori parçanın birçok rengiyle konforundan vazgeçemeyen kadınların imdadına yetişiyor. Çekim alanını genişleten, hafta sonunda olduğu gibi ofis stilinde bile ‘varım’ diyen sweatshirt’lerle yeni nesil trendlere ayak uydurun.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir