Şüşütown’dan 1 Kabanla 3 Farklı Stil

Şüşütown’dan 1 Kabanla 3 Farklı Stil

Şüşütown 2016 Kaban Modelleri

Alışveriş yaparken tek bir parçayı hem şık bir davette hem de kendinizi rahat hissetmek istediğiniz her mekanda kullanabileceğinizi hayal ediyor musunuz? Yesiltopuklar.com tek bir kabanı birden farklı ortamda ve tarzda giyebilmeniz için 3 farklı kombin hazırladı.

Ne kadar çok giysimiz olursa olsun gardırobumuzun karşısına geçtiğimizde giyecek hiçbir şeyimiz yokmuş gibi hissederiz. Oysa önemli olan tek bir parçayı farklı stillerde kullanabilmek. Bu her zaman mümkün olmasa da bazı parçalar var ki farklı stillere çok çabuk uyarlanabiliyor. Bunlardan birisi de Şüşütown 2016 Sonbahar-Kış koleksiyonunun en sevdiğimiz parçalarından birisi olan Mavi Klasik Kaban.

Şüşütown 2016 Kaban Modelleri

Sezonun popüler trendi kürk yaka ise bu kabanın baş rol oyuncusu. Şüşütown koleksiyonunda yer alan bu klasik kaban çıkarılıp takılabilen kürk yakası ile her yere ve her ortama uyum sağlayabiliyor. Üstelik üç renk alternatifi ile satışa sunulan kaşe klasik kaban siparişlerinde sezon trendi kürk yaka hediye!

İşte Yesiltopuklar.com ‘un önerileriyle Şüşütown Klasik Mavi Kaban‘la üç kombin önerisi.

Şüşütown Genç Abiye Tesettür Kombin Önerisi 2016

İşe Giderken

Ofis ortamında resmi ve şık gözükmek en önemlisi. Bir topuklu ayakkabı sizi hemen şık bir havaya sokmaya yetebilir. Şüşütown Klasik Mavi Kaban‘ı ön planda tutmak için aksesuar seçimlerinde aşırıya kaçmamakta fayda var. Belki sadece kontrast oluşturacak bir şal/eşarp seçimi bu kombine fazla geçmeyecektir.

Şüşütown Genç Abiye Tesettür Kombin Önerisi 2016

Hafta Sonu

Kendimizi özgür hissettiğimiz hafta sonlarında içimizden geleni giymek en büyük lüksümüz. Öyleyse Şüşütown Klasik Mavi Kaban‘ı rahat bir çizme ve desenli bir yün şal ile tamamlamak için hiçbir engel yok. Unutmayın, birkaç eklem yüzüğü kombine hareket katacaktır.

Şüşütown Genç Abiye Tesettür Kombin Önerisi 2016

Şık Bir Davette

İşte Şüşütown Klasik Mavi Kaban‘ın hediyesi olan kürk yakayı kullanmak için harika bir ortam! Şüşütown Klasik Mavi Kabanı son derece şık bir görünüme sokan kürk kaya ile son dakika davetlerine dahi hazırsınız. İçinden ise sade düz bir elbise ile zarafetinizi üst sıraya taşıyabilirsiniz. Topuklu bir ayakkabı ise davetlerin olmazsa olmazı.

Şüşütown 2016 Kapitone Yelek Modelleri

Şüşütown’da İndirim Zamanı

Tesettür giyimin genç ve yenilikçi markası Şüşütown yeni sezon indirimiyle gönülleri fethediyor!

Yeni sezon ürünlerde cazip indirim oranlarıyla cep yakmayan bir alışveriş keyfi yaşamak için hemen www.susutown.com ‘u ziyaret edebilir, en hesaplı fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir