Sunum Sever Annelerin Sofralarına Yakışacak Yemek Takımları

Sunum Sever Annelerin Sofralarına Yakışacak Yemek Takımları

Karaca'dan Sunum Sever Annelere Yemek Takımları

Lezzet ustası annelerin işini kolaylaştıracak tencere takımları kadar sevgiyle yaptığı yemekleri sunacakları tabaklar da onlar için önemli. Bu da bizi daha iyisini hatta en güzelini nerede bulabiliriz sorusuyla karşı karşıya getiriyor. “Sizde Karaca var mı?” mottosuyla kadınların mutfaklarına dahil olmayı başaran marka, anneler gününe özel kampanyalarıyla dikkatleri üzerine biraz daha çekiyor.

Bizleri mutlu etmek için yaptığı pek çok fedakarlıktan sonra ebetteki hakları ödenmez ama siz de onlar için özel bir hediye arayışındaysanız sunum sever annelerin sofralarına yakışacak yemek takımlarına mutlaka bir göz atın. Tabi yine çeyiz hazırlığındaki gençleri de unutmamak lazım, yemek takımları 12 ve 6 kişilik alternatifleri ile sizlerin de mutfakta işinizi kolaylaştıracak. Kimi rengarenk çiçek desenleriyle sofralara baharı getirecek kimi gold detayı ile ihtişam kimi de geometrik formlarıyla hareket katacak yemek takımlarına gelin şimdi daha yakından bakalım…

Karaca Fine Pearl Yemek Takımları

Karaca Fine Pearl Yemek Takımı
Karaca Fine Pearl Yemek Takımı

İncinin Zarafet Kattığı Yemek Takımları

Karaca incinin zarifliğini ve enerjisini Fine Pearl serisi ile sizinle paylaşıyor. İnci ile zenginleştirilmiş yemek takımları sofralarınıza okyanusların dingin güzelliğinin sembolünü getiriyor. Taşların kraliçesinin krallara layık ihtişamı, siz de sevdiklerinizle paylaşın diye, sofralarınıza konuk oluyor.

İster katıldığınız davette siyah bir abiyenin üzerinde ister okyanusun gizemine saklanmış bir istiridyenin içinde ya da Karaca yemek takımlarıyla şık sofralarda… Nerede olursa olsun aynı çarpıcılıkla insanı yakalıyor inci ve doğada bunu başarabilen yegane taşların başında geliyor.

Karaca Fine Pearl Yemek Takımı

Karaca Fine Pearl Yemek Takımı
Karaca Fine Pearl Yemek Takımı

Karaca Fine Pearl Neden En Değerli Porselen?

Renginin parlaklığı, yüzeyinin pürüzsüzlüğü, insanın nefesini kesen şemaili ile asaletin ve hassaslığın simgesidir. Nadiren bulunur, onu taşıyan ise daha da nadiren gözden kaçar. Hiçbir devirde çekiciliğinden bir şey kaybetmez ve zamansızdır. İşte bu yüzden Karaca Fine Pearl serisi, yapımında kullanılan inciyle dünyadaki en değerli porselen takımlarından biri oluyor. Kuvars, kaolin ve feldspat da bulunduran ve sıfır gözenekli yapısıyla kalitesinin içini tamamen dolduran Fine Pearl’ün yapım aşamaları ise en incelikli sanat eserlerini bile kıskandıracak kadar hassas bir süreç gerektiriyor. Kaolin ile birlikte hammaddeye katılan inci, porselene ince ve şeffaf bir görünüm kazandırıyor.

Karaca Fine Pearl Kahvaltı Takımları

Karaca Fine Pearl Kahvaltı Takımı
Karaca Fine Pearl Kahvaltı Takımı

Kahvaltı Sofralarına da İnci Zarafeti

Birbirinden hoş ve zarif tasarımları ile porselen kahvaltı ve yemek takımları, ziyafet sofralarına şıklık katıyor. Işığı geçirmeyen ve mat bir yapıya sahip olan seramikten farklı olarak yarı saydam ve göz alıcı bir beyazlığı bulunan porselen takımlar yüzyıllardır sofraları süslüyor. Porselenin bu zarafetini bir adım öne taşıyan Fine Pearl ise içeriğinde bulunan gerçek inci taneleriyle kahvaltı ve yemek takımlarını sofralarda parlayan birer mücevhere dönüştürüyor.

Karaca tarafından keşfedilen bu yeni porselen çeşidi Fine Pearl kahvaltı ve yemek takımı serisiyle zevk sahibi kullanıcılara ulaşıyor. Peki Fine Pearl porseleni bu kadar özel ve nadide yapan nedir? Gelin beraber yakından inceleyelim.

Karaca Fine Pearl Yemek Takımı Modelleri

Karaca Fine Pearl Yemek Takımı
Karaca Fine Pearl Yemek Takımı

İnci Beyazına Renk Veren Dokunuşlar

Kurulduğu 1973 yılından bu yana imal ettiği ürünlerle evlere güzellik ve şıklık katan Karaca markası olanla yetinmeyip porseleni bambaşka bir forma dönüştürüyor. Porselen yapımında tutucu malzeme olarak kullanılan kemik tozu yerine gerçek incilerden elde edilen tozu kullanarak Fine Pearl porseleni kullanıcılara sunuyor.

Tabii bu o kadar da kolay olmuyor! Yaklaşık 5 yıllık araştırma ve geliştirme süreci sonunda porselenin en zarif hali Fine Pearl ortaya çıkıyor. Sadece inci tozu değil, porselenin ham maddesine eklenen kuvars, kaolin ve feldspat sayesinde Karaca Fine Pearl daha ince daha saydam ve aynı zamanda da daha sağlam bir forma kavuşuyor. Karaca bu farklı yapıda ürettiği değerli porselenlerini Fine Pearl serisi olarak benzersiz şekil, desen ve renk alternatifleri ile her zevke hitap eden bir tarzda hazırlıyor.

Karaca Çiçek Desen Yemek Takımları

Karaca Yemek Takımı
Karaca Fine Pearl Yemek Takımı

Renkli Yemek Takımlarıyla Sanat Eseri Gibi Sofralar

Biliyoruz ki anneler için gerek ailece gerek özel misafirlerini ağırlarken hazırladığı yemeklerin damak tadına hitap etmesi gibi kullandığı yemek takımları da önem arz ediyor. İşte bu aşamada göz alıcı çiçekli tasarımlarıyla Karaca yemek takımları anne sofralarının vazgeçilmezi haline geliyor. Farklı renk ve desen seçenekleriyle her zevke uygun yemek takımları hayranlık uyandıran sofralar hazırlamanızı sağlıyor.

Emsan ve İstanbul Porselen Yemek Takımları

Emsan 6 Kişilik Yemek Takımı
İstanbul Porselen 6 Kişilik Yemek Takımı

Çekirdek Aileler İçin 6 Kişilik Tasarımlar

Değişik motif ve desenlere sahip yemek takımlarına zarif bir detay olarak işleniyor ve modellerin şıklığını tamamlıyor. Klasik ya da modern görünümden hoşlananlara yönelik yemek takımlarının şekil ve formları da farklılaşıyor. Klasik görünümden vazgeçemeyenler için yuvarlak ve oval takımlar öne çıkıyor. Sofralarına modern bir hava katmak isteyenler içinse kare, üçgen ve sekizgen şeklinde keskin hatları olan yemek takımları sıra dışı bir görünüm vadediyor. Birbirinden şık yemek takımı modelleri usta eller sayesinde birer sanat eserine dönüşüyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir