Sultanlara Layık Kaftanlar, Abiyeler…

Sultanlara Layık Kaftanlar, Abiyeler…

Tesettür Abiye Elbise ve Kaftan Modelleri 2014

Nigah Abiye Elbise Modelleri

Düğünler, kınalar, özel günler için hanımların vazgeçilmez kıyafet tercihi abiyelerdir. Özellikle tesettürlü hanımlar için abiye elbise seçmek zorlu bir süreçtir.

Modelinden, kumaşına, işlemesinden, rengine kadar itina ile düşünülüp karar verilmesi gereken konulardır. Nigah Abiye sezonda tesettürlü hanımların özel tasarımlarla, abiye elbise ihtiyacını karşılamakta ve özellikle kına geceleri için birbirinden şık kaftan tasarımları sunmakta. Firma her sezon farklı renk ve model seçeneklerindeki koleksiyonla, hanımlara alternatif oluşturmaktadır.

Tesettür Abiye Elbise ve Kaftan Modelleri 2014

Osmanlı desenli, işlemeli abiyeler

Nigah Abiye elbise modellerinde dikkat çeken en önemli konu tasarımların tesettürlü hanımların ihtiyaçlarını karşılayacak modellerden oluşmasıdır. Kol boylarının uzunluğu, transparan olmaması ve boyun kısmının kapalı olması tesettür abiye elbise modelleri arayan hanımlar için tercih sebebidir.

Özellikle modellerdeki Osmanlı desenleri ve işlemeleri kına gecesinde kıyafet arayan yeni evlenecek genç kızlarımıza önereceğimiz modeller arasındadır.

Tesettür Abiye Elbise ve Kaftan Modelleri 2014

Nigah’ın abiye koleksiyonunu mutlaka görmelisiniz

Tesettür abiye modellerinde öncelikle karar vermeniz gereken konuların başında tasarım kadar renk konusu da önem arz etmektedir. Bazı tasarımlar her renkte kendini göstermemektedir.

Teninize gidecek rengi de iyi tespit etmeniz gerekmektedir. Nigah abiye elbise modellerinde zengin bir seçenek bulunmakta. Bu yıl evlenecek tüm genç kızlarımıza alternatif olması açısından Nigah’ın abiye koleksiyonunu görmelerini öneriyoruz.

Tesettür Abiye Elbise ve Kaftan Modelleri 2014

Sultanlara layık abiyeler

Nigah‘ın abiye koleksiyonuyla tanışarak, kendi kültür zevkinize göre bir abiye elbise edinebilirsiniz. Abiyelerin renk ve desen uyumları, Osmanlı motiflerinin kattığı zenginlik zerafet ve şıklığıda beraberinde getiriyor.

Özellikle kına gecelerinde asil bir kıyafet tercik etmek isterseniz, Nigah’tan edineceğiniz şık bir abiye elbiseyle tıpkı bir sultan gibi olursunuz…

Tesettür Abiye Elbise ve Kaftan Modelleri 2014

Yorumlar

“Sultanlara Layık Kaftanlar, Abiyeler…” için 6 cevap

 1. zeliha dedi ki:

  Yeşil bindalliyi cok begendim. Fiyatlarini ogrenebilir miyim

 2. hatice dedi ki:

  Lütfen…benimle irtibata geçin almanya dan yazıyorum elbise sipariş etmek istiyorum

 3. Filiz aydın dedi ki:

  Elbise siparişi nasıl verebilirim bilgilendirebilirmisiniz teşekkürler..

 4. filizyaren dedi ki:

  NİE FİYAT BİLGİSİ ALAMIORUZ BİZ YAAAA NİE KOYUYORSUNUZ OZAMAN BU KADAR URUNÜ GÜNLERDİR Bİ KAFTAN TAKIMININ FİYATINA ULASAMADIM SATMIYORSANIZ KALDIRIN 🙁

 5. admin dedi ki:

  Sitemizde online satış bulunmuyor.

 6. Elif dedi ki:

  Nigâh kaftanı nasıl temin edebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir