Şubat Ayına Özel Stilinize Damga Vuracak 10 Parça

Şubat Ayına Özel Stilinize Damga Vuracak 10 Parça

Şubat Ayına Özel Stilinize Damga Vuracak 10 Parça

Şubat ayının gündüzü güneşli gecesi soğuk günlerinde stilinize damga vuracak 10 parçayı seçmeye ne dersiniz? Hepimizin neredeyse her gün yaptığı, tek parçayı hâkim kılarak kombin oluşturmak oluyor. Çok sevdiğimiz bir elbiseye göre başörtü, ayakkabı seçerek günün kombinini oluşturabiliyoruz. İşte bu seçtiğimiz ana parça da stilimize damga vuracak tasarımlardan oluyor. Kabandan yeleklere, elbiselerden tuniklere, kışın soğuk günlerinde güçlü stilin anahtar parçalarından olacak tasarımları sizler için seçtik. İşte stilinize damga vuracak 10 parça!

Nihan 2016 Tesettür Kap ve Pardesü Modelleri

Cool Chic Tasarımlar

Feminen ve çabasız görüntüye ulaşmanın en iyi yolu dış giyim tasarımlarından geçiyor. Özellikle bileklere kadar uzanan kap modelleri ve pardesü modelleri, ustalıkla işlenmiş çizgilerle buluşuyorsa hem feminen hem de çabasız görüntüye, cool chic stile adını yazdırıyor. Nihan‘ın yeni sezon koleksiyonunda boy gösteren keçe kaplar, büzgülü bel detayıyla hem sportif hem şık tasarımlar arasında kendini gösteriyor. Sezonda öne çıkan safranın iç ısıtan tonuyla, kışın soğuk günlerine elverişli olacak lacivert kaplar uzun boylarıyla da beğeni topluyor. Kombinizin ana parçası olmaya aday keçe kaplar, stilinize damga vuracak tasarımlardan oluyor.

Kübra Biriktir Tesettür Elbise Modelleri

  • Kübra Biriktir Kahverengi Elbise – Satın Al
  • Kübra Biriktir Yeşil Elbise – Satın Al

Elbisede Retro Look

Cool chic tasarımları takip eden çabasız görüntülerden biri de elbiseler oluyor. Sezonda öne çıkan desenli uzun elbiseler, retro parçaları takip ediyor. Geçmişe dönüş eğilimi olan modayla beraber tasarımlarda sıklıkla karşılaştığımız bu akımı yansıtan elbiseler, stilinize damga vuracaklar arasına giriyor. Kübra Biriktir imzalı elbiseler çabasız olmakla beraber renk, kesin ve detaylarıyla şıklığınıza şıklık katacak parçalardan oluyor. Bahar ve kış aylarına uyum sağlayacak elbiseler dolabınızın anahtar parçaları arasına girecektir.

Kuaybe Gider Tesettür Elbise ve Tunik

Çabasız Cool Stil

Retro esinti denildiğinde akla ilk gelecek, Kuaybe Gider tasarımları oluyor. Günlük hayatınızın en gözde parçalarından olacak elbise ve tunikler abartıya kaçmadan şıklığı sergileyen tasarımlardan oluyor.

Kuaybe Gider’in harika kesimiyle sade bir elbise güçlü bir stille karşımıza çıkıyor. Kombininizin ana parçası olacak elbiseyi yakın renk tonlarıyla bir araya getirerek güçlü bir look görünümü verebilirsiniz. Harika çizgi ve biçimiyle sezonun en kullanışlı tasarımlarından olacak tunik ve elbise modelleriyle zarifliğin simgelerinden oluyor. Kuaybe Giderin’in tek renk sade elbiselerini, benzer renk tonlarıyla kombinleyerek çabasız ancak cool bir görüntü oluşturabilirken; desenli tunik modelleriyle de hareketli görünüme imza atabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Giyim Tunik Modelleri

Ayrıntılarla Farklılaşan Tunikler

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan tunik modelleri, renkleriyle olduğu kadar ayrıntı olarak işlenmiş desenler ve hareketli kesimleriyle farklılaşıyor. Başka hiçbir ayrıntı ya da detaya gerek kalmadan stilinize damga vuracak tasarımlar, günlük hayatınızda abartıya kaçmadan da şık olabileceğinizi ispatlıyor.

En Şık Uzun Etek Modelleri 2016

Etekler Desenlerle Hayat Buluyor

Bir etek bir stile tek başına nasıl damga vurur, kanıtlar nitelikte olan parçalar, tesettür tasarımcılarının kesimleri, canlı renkleri ve desenleriyle hayat buluyor. Tek renk sade parçalarla kombinleyerek odağı tek bir noktada, eteklerinizde toplayarak güçlü stile adım atabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir