Şubat Ayına Özel 6 Dış Giyim Önerisi

Şubat Ayına Özel 6 Dış Giyim Önerisi

2018 Tesettür Dış Giyim Modelleri

Kış güneşinin ruhumuza iyi geldiği ama soğuklarında içimizi titrettiği Şubat ayında dış giyim önerileriyle stilinizi konuşturun.

Etnik desenlere karşı ekoseler, pofuduklarla yarışan kaz tüyü montlar ve oversize tasarımlara inat bel vurgulu şık mı şık pardösü modelleri

2018 Tesettür Dış Giyim Modelleri

  • Kırmızı Manto: Merve Dağlı – Satın Al
  • Devetüyü Palto: Merve Dağlı – Satın Al

İşte kışın son demlerinde doya doya sarmalanacağınız dış giyim parçaları ve 2018 tesettür giyim ipuçları…

2018 Tesettür Dış Giyim Modelleri

Etnik Kap: Refka – Satın Al

Etnik Desenli Kabanla Farklılaşın

Dış giyimde farklılık arıyorsanız etnik kabanlardan hemen bir tane edinmelisiniz. Püsküller, renkli boncuklar, kurak iklimlerden kopup gelen nakışlarla tasarlanan bir dış giyim parçası sıradanlıktan oldukça uzakta, tarz sahibi olmaya ise bir o kadar yakın. Siz siz olun şubat ayında biraz etnik biraz bohem bir stile imkan tanıyacak bu parçayı kombinlemeden geçmeyin.

2018 Tesettür Dış Giyim Modelleri

Pardösü: Zühre

Şık Pardösülerle Zarif Görünüm

Oversize tasarımlar, salaş mı salaş dış giyim parçalarına inat minimalist, şık ve bel vurgulu pardösüler tesettürlü kadınların gönlünü çeliyor. Rahatlık akımıyla genişleyen kalıplardan ve bol parçalardan sıkıldıysanız şubat ayında A kesim bir pardösü modelini kombinlerinizde kullanmayı unutmayın.

2018 Tesettür Dış Giyim Modelleri

Pelerin: Zühre

Pelerinlerle Harika Hissedin

Romantik bir dünyanın kapılarını aralayacak yumuşacık dokularıyla pelerinler farkını yansıtıyor. Oversize trendiyle genişleyen kalıplarla rahatlıkta sınır tanımayan pelerinler günün hatta haftanın her anında üzerinizde düşmeyecek. Şubat ayının soğununda enerjinizi zirvede tutacak pelerini listeye eklemeden olmaz.

2018 Tesettür Dış Giyim Modelleri

Ekose Kaban: Zühre

Ekose mi Pötikare mi?

Kış sezonunun karşı karşıya gelen iki enerjik deseni, ekose ve pötikare yarış içinde. Hareketli görünümleri, yüksek modayla olan yakın temaslarıyla en sevilenler arasına yerleşen ekose desenli ve pötikare desenli dış giyim parçalarından size sıcak geleni seçin.

2018 Tesettür Dış Giyim Modelleri

Mont: Clsema – Satın Al

Kaz Tüyü Montlarla Isının

Isı seviyenizi zirvede tutacak kaz tüyü montlar cool görünümleriyle kendini sevdiriyor. Yumuşacık triko elbiseler, yün eteklerin, bol pantolonlar üzerinde harika bir görünüm kazanan yumuşacık montlarla kış mevsiminin son demlerinde bu rahatlığı yaşamanın keyfini çıkarın.

Doya doya kışı yaşamadan ilkbahara adım atmak yok. Yumuşacık dokularıyla sezon boyu kendini sevdirmeyi başaran pofuduk kabanlarla soğuk havaların son günlerinde ısı seviyenizi yükseltin. Hem cool bir görünüm hem de farklılık yakalamak isteyenler için harika seçenek olacak pofuduk montlarla kışın tadını çıkarın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir