Stilinize Damga Vuracak 10 Desenli Elbise

Stilinize Damga Vuracak 10 Desenli Elbise

Zehrace Elbise Modelleri 2016

Zehrace Elbise Modeli: Satın Al

Tesettüre giyime en çok yakışan kıyafetler, hiç şüphesiz ki elbiseler oluyor. Hem ölçülü giyime hitap etmesi hem de rahat olması günlük hayatta da vazgeçilmez hale geliyor.

Sonbahar – kış aylarında ön plana çıkan uzun palto ve kabanların içerisinde de harika duracak bu desenli uzun elbiseler sayesinde rahat ve stil sahibi bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Zehrace Tesettür Elbise Kombini

Zehrace Lacivert Zen Elbise: Satın Al

Elbise tasarımlarını severek takip ettiğimiz Zehrace markasının yeni sezon koleksiyonunda olan ve kışa uyum sağlayacak modelleri ile stilinize fark katabilirsiniz. İşte sizler için seçtiğimiz, Zehrace elbise tasarımlarından öne çıkan 10 model!

Zehrace Elbise Modelleri 2016

Zehrace Elbise Modeli: Satın Al

Şık ve Dinamik

Şıklığın anahtar parçalarından olacak Zehrace elbise modelleri, geometrik ve floral desenle bir araya gelerek hareketli bir stil oluşturuyor. Belden oturan ve etek kısmı dökümlü inen modeller, siyah – beyaz uyumla karşımıza çıkıyor. Bu elbiseleri kombinlerken geriye kalan tüm parçaları siyah seçmek doğru bir görünüm oluşturacak.

Zehrace Elbise Modelleri 2016

Zehrace Elbise Modeli: Satın Al

Kışa Renk Katan Desenler

Geçtiğimiz yaz sezonundan beri devam eden floral desen, elbise modellerinde de oldukça karşımıza çıkıyor. Benzer renk tonlarıyla bir araya gelen çiçek desenleri, siyah zemin üzerinde şıklık oluşturuyor. Oldukça hareketli görünen bu modellerde tamamlayıcı olarak, tek renk sade kıyafet ve aksesuarlar seçmeniz güçlü stili en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak.

Zehrace Elbise Modelleri 2016

Zehrace Elbise Modeli: Satın Al

Geçmişe Göz Kırpan Modeller

Yeni sezondaki birçok koleksiyonda geriye dönüş var! 70’lerin 80’lerin tasarımları, modernize edilmiş halleriyle yeniden karşımıza çıkıyor. Çiçek desenli tasarımlarına koleksiyonunda oldukça yer veren marka, kış renklerini de bir araya topluyor. Günlük şıklığınızın vazgeçilmezi olacak bu elbiseler, kombinlerken de zorluk yaşatmayacak parçalardan oluyor.

Zehrace Elbise Modelleri 2016

Zehrace Elbise Modeli: Satın Al

Kış Stiline Damga Vuran Kesimler

Kış dolaplarınızda mutlaka bulundurmanız gereken sade elbise tasarımları, farklı kesimleriyle Zehrace markasının koleksiyonunda bulunuyor. Sezonun moda rengi mürdüm, zarif kesimiyle ve bir araya getirilen floral desenli ceketiyle harika bir görüntü veriyor. Siyah beyazın vazgeçilmez uyumuyla birleşen Zehrace marka elbise ise yaka, kol ve etek uçlarında kullanılan ayrıntısıyla şık bir hale bürünüyor. Anahtar parçalardan olan bu tasarımlar, günlük şıklığı en iyi yansıtırken güçlü stilin de başrollerinden olacak.

Dalgalı desenden zikzak desene her türlü dinamizmi kullanan Zehrace, pembenin açık ve koyu tonlarını da bir araya getirerek işliyor. Düz kesim elbise modelleri, günlük hayatta kurtarıcı parçalarınızdan olacak.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir