Stilini Güncelle: En İyi Dış Giyim Trendleri

Stilini Güncelle: En İyi Dış Giyim Trendleri

Genç Tesettür Kaban ve Palto Modelleri

Yeni sezon, dış giyimin bütün kreatif fikirlerine kapı aralıyor, dolapların olmazsa olmazlarını ortaya koyuyor. Soğuk kış günlerinde stilin baş rolü olan trençkot, ceket, kaban, palto ve montlar sokağın da yıldızı.

Kendinden emin parçaların kimi zaman umarsız kimi zaman gösterişli duruşları güncel bir stilin anahtarı oluyor. İşte 2016/17 Sonbahar – Kış sezonunun en iyi dış giyim trendleri…

Genç Tesettür Kaban ve Palto Modelleri

Ayak Bileklerine Uzanan İkonik Şıklık

Stil ışığınızı yükseltmenin formülü yer çekimine yenik paltolar. Sezonun güçlü trendlerinden olan bu tasarımlar, konforlu kesimleri ve uzun boylarıyla tesettürlü kadının kahramanı oluyor. Kışa meydan okuyan tasarımlar, yumuşak dokularıyla olduğu gibi minimal duruşlarıyla da omuzların şıkı oluyor. Ayak bileklerine kadar uzanan bu ikonik parçaların sihrine kapılma vakti.

Genç Tesettür Kaban ve Palto Modelleri

Parkalar Kürklerle Çağ Atlıyor

Kış mevsiminin öne çıkan trendlerinin başında parkalar geliyor. Her zamanki duruşundan sıyrılmasına yardımcı olan silueti ise kapüşonlarına konan renkli kürkler. Alışılagelmiş kürk tonlarından tamamen sıyrılıp rengarenk bir kışın stil ikonu olan bu parçalar, hızlı yükselişine devam ediyor. Parkalara bambaşka bir çağ yaşatan bu detay, şişme yeleklerde de kendini gösteriyor.

Genç Tesettür Kaban ve Palto Modelleri

Süper Kadınların Pelerinleri

Süper kahramanların pelerini yeni sezonda boyut değiştiriyor ve koleksiyonlara güçlü bir adım atıyor. Stil güncellemenize farklı bir hava katacak pelerinler, hemen hemen her koleksiyonda bambaşka tasarımlarla yer alıyor.

Genç Tesettür Kaban ve Palto Modelleri

Bomber Ceketler

Serin havaların cool parçaları bomber ceketler, kuralsız stillerin baş tacı oluyor. Normcore akımına ayak uyduran, kolej stilinin silüetini yansıtan tasarımlar, eğlenceli ve sportif halleriyle hayranlık uyandırıyor. Şıklığa farklı bir bakış açısı getiren ceketler, üst düzey konforu verirken emin adımlarla tarzını sergiliyor. Bomber ceketler sayılar, rozetler ve armalarla yine ve yeniden iddiasını ihtişama çeviriyor.

Genç Tesettür Kaban ve Palto Modelleri

Sofistike Yeleklerin Yeni Hali

Tesettürlü kadın için vazgeçilmez bir dış giyim parçası da şüphesiz ki yelekler. Sonbahardan kışa geçişte stillere sofistike bir hava katan tasarımlar, sezonun trendlerini barındırıyor. 2017’nin rengi kırmızıyla tasarlanan yelekler bir yana vazgeçilmezlere yerleşen süet püsküllü yelekler bir yana.

Genç Tesettür Kaban ve Palto Modelleri

Vazgeçilmez Trençkotlar

Genişleyen ve uzayan tasarımlardan nasibini alan trençkotlar da her zamanki gibi dolapların anahtar parçası. Mevsim fark etmeksizin iktidarını sürdüren trençkotlar, kışa uyarlanan kalın halleriyle ve yakaladığı cool havayla iddialı.

Daha fazla dış giyim modeli için alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

1 Yorum Bulunuyor

  • çiğdem incedal
    2016-12-12 | Permalink |

    merhaba stilini güncelle en iyi dış giyim trendi başlıklı konudaki 2. RESİMDEKİ (krem renkli tüylü kapşonlu ve göğüs kısmı büyük cepli olan ) trençkotu çok beğendik. Lakin satış sitesini bulamadık. yardımcı olmak için dönüş yapar mısınız ?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *