Stil Sahibi Duruşunuzu Tatilde de Sürdürmek İçin İhtiyacınız Olan 5 Yazlıkçı Parça

Stil Sahibi Duruşunuzu Tatilde de Sürdürmek İçin İhtiyacınız Olan 5 Yazlıkçı Parça

Mavi Çiçekli Elbise

Tatil rotanızı nereye çizersiniz çizin, stil sahibi duruşunuzu kaybetmeyin. Sizler için bir araya getirdiğimiz 5 yazlıkçı parçayı bavullara ekleyip tatilin tadını şıklıkla çıkarın!

‘Like’ı Bol Çiçek Bahçesi Elbiseler

Güneş sarısından denizin mavisinden ilham alan elbiseler, çiçekler peşine takarak renkli bir stile adım atıyor. Tatilin olmazsa olmazı bu parçalar, adeta ‘ben bir tatil kahramanıyım‘ diyor.

Suud Collection Desenli Elbise

Plajın gündüzüne sahilin akşamına, her daim üzerinizde olmaya hazır bu parçalar, bir de örgü ayakkabı file çantalarla eşleşti mi tam bir it-girl kombini ortaya çıkıyor. Nereden buluruz bu elbiseleri derseniz, Touche, Suud Collection gibi markalardan renkli çiçek desenli elbiselere ulaşabilirsiniz.

Woaw Official Kimono

Elbise Niyetine Kimono

Keten, pamuklu ya da şile bezi.. Tatil sezonuna çok yakışan bu organik kumaşlar el işlemeleriyle buluşarak kimonoya dönüşüyor. Hatta kafası karışıp elbise olma çabasına giriyor. Maksi boyları ve önü kapamalı modelleriyle işinize yarayacak bu çok amaçlı parçadan bir tane bulup bavullara eklemeyi unutmayın. Kimono modellerini Woaw Official ve Fuga Design‘de bulabilirsiniz.

Zara Sarı Saten Etek

Saten Etek Işıltısı

2019 koleksiyonlarında dokularıyla göz alan saten etekler, tatil kombinlerine ayrı bir yakışıyor. Zara, Bershka gibi markaların yanı sıra Terzi Dükkanı, Kadriye Baştürk gibi tesettür giyim koleksiyonlarında da yer alan bu parçalar, rotasını günlük şıklığa çeviriyor. Belden bağlamalı gömlekler, salaş tişörtlerle tatile yakışır bir kombin sunan satenler, lila, pudra, sarı, su yeşili gibi romantik ve enerjik renk eşleşmeleriyle göze çarpıyor.

Arzen Kareli Elbise

Kareli Elbise – Arzen: Satın Al

Pötikare Aşkı

Yazlıkçı parçalardan en romantiği hiç şüphesiz pötikare desenleriyle bezeli tasarımlar. Çiçek ve çizgili desenlerle girdikleri yarışa bir de kendi içlerinde bir rekabet katıyorlar. Kimi zaman tercih edilen kırmızı – beyaz olsa da siyah – beyaz pötikareler burun farkıyla kazanan oluyor. Etek, ceket, elbise ya da tuniklerde ve hatta terliklerde bile pötikare aşkını yaşayacaksınız.

Arzen Mavi Alti Firfirli Üstü Çizgili Elbise

Çizgili Elbise – Arzen: Satın Al

Tatilin Cool’u Çizgisini Çekiyor

Tatil bavulu olur da çizgili bir parça eklemeden olur mu? Tabii ki olmaz. Sezonun en yazlıkçı kıyafetlerinde çizgilerin renk renk duruşlarını görüyoruz. Kimi incecik kimi de kendini gösterir kalınlıkları ile karşımıza çıkıyor. Keten ve koton kumaşlarla tasarlanan ya elbise ya da tuniklerden birini kombinlemeden tatil bitmez.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir