Stil Dosyası: Kuaybe Gider’in En İyi 10 Kombini

Stil Dosyası: Kuaybe Gider’in En İyi 10 Kombini

Stil Dosyası Kuaybe Gider'in En İyi 10 Kombini

Kalıplaşmış moda kurallarını alt üst eden tasarımcı Kuaybe Gider’in tesettür kombinleri yakın markajımızda. Olasılıkları alaşığı eden fenomen isim, her kombiniyle özgün stilini gözler önüne seriyor. Yeni neslin moda akımını yıllar önceki paylaşımlarında bile gördüğümüz Kuaybe Gider, şüphe edilemez tarzını fark ettiriyor. Merceğimiz altına giren fenomen tasarımcının en iyi 10 sonbahar kombini

Stil Dosyası Kuaybe Gider'in En İyi 10 Kombini

Sokak Stilinde Eşofman Takımları

Bir zamanlar bakkala bile giderken çekinilen eşofman takımları, artık sokakların hakimi. Umursamaz bu tavrı stilinde benimseyen Kuaybe Gider, kombinleriyle ikonik tavrın üstüne basıyor. Herkes gibi olmaktan fazlasıyla uzak tasarımcı, cool tavrına sportif stili oldukça yakıştırıyor. Snekarlarıyla beraber kombinlediği çorapları, sweetinden sarkan bluzuyla Kuaybe Gider, adını, yansıttığı stiliyle markalaştırıyor.

Eşofman takımlarıyla beraber normcore diyebileceğimiz stili çokça kullanan Kuaybe Gider, çoraplarıyla sadece sneakerları değil postallarını da buluşturuyor. Kış stilinde koyu renkleri ve özellikle siyahı tercih eden fenomen isim, asaletinden ödün vermiyor.

Marin Stile Kuaybe Bakışı

Tasarımlarını üzerinde harikulade taşıyan Kuaybe Gider, marin stilini kombinine işliyor. Mavi – beyaz çizgili kusursuz tasarım elbisesine yine mavi tonunda şalını kombinliyor. Gözlükleriyle görmeye alışkın olduğumuz fenomen isim, on binleri kendine hayran bırakıyor. Tasarımlarıyla olduğu gibi asil duruşuyla da sosyal medyada ilgi gören Kuaybe Gider, takipçilerine kombinleriyle ilham veriyor.

Stil Dosyası Kuaybe Gider'in En İyi 10 Kombini

Etekler Hayat Buluyor

Etek kombinleri ile tutku uyandıran Kuaybe Gider, stiliyle baş döndürüyor. Dantel detaylı eteği, triko tuniği ve botlarıyla tam bir sonbahar havası veren fenomen isim, kalem ve piliseli etekleri de oldukça seviyor.

Pileli eteğini denim gömleğiyle buluşturan, botlarıyla tamamlayan ve sırt çantasıyla konforu yakalayan isim, baştan aşağı siyah kombinini ise ekoseli gömleğiyle hareketlendiriyor. En iyi tesettür giyim kombinlerini eteklerle sergileyen Kuaybe Gider, bir kez daha tarzını ve tavrını ortaya koyuyor.

Stil Dosyası Kuaybe Gider'in En İyi 10 Kombini

Sokağın Yıldızları

Kuaybe Gider, yeni sezonun elbise palto ikilisi nasıl kombinlenir, sorusuna cevap olur nitelikteki paylaşımlarıyla ilham veriyor. Yakaladığı renk uyumuyla adeta ahenk sağlayan fenomen, sokağın yıldızlarını taşıyor.

Stil Dosyası Kuaybe Gider'in En İyi 10 Kombini

Etek-Palto-Postal Üçlüsü

Kuaybe Gider’in bir araya getirdiği kusursuz parçalar, birliktelikleriyle zirveye oynuyor. Eteklerinin üzerine dökülen palto ve ceketlerle hem salaş hem cool bir tavrı yakalayan tasarımcı, karakteristik postallarıyla adımlarını sağlam atıyor. Bu üçlüde eksik olmayan üç detaysa tarzının sihirli dokunuşları: çorap, çanta ve gözlük. Postal ve etek arasından gözüken çoraplar, omuzdan askılı cool çantalar ve ismiyle bütünleşen gözlükleriyle kombin tamam.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir