Spor ve Şık Bir Görünüm İçin Olmazsa Olmaz 4 Parça

Spor ve Şık Bir Görünüm İçin Olmazsa Olmaz  4 Parça

Qooq Store Keten Tunik

Estetik algımızı yeniden şekillendiren spor ve şık görünümlerin peşindeyiz! Konforu zirvede tutan; ikonik eşleşmelere oldukça açık anahtar parçalar, dolaplara girmeyi fazlasıyla hak ediyor. Peki, her kombinde imdadınıza yetişecek olmazsa olmaz 4 ana parça neler gelin bakalım.

A Kesim Çizgili Elbise

Dünde kalmayan, bugün hala moda olan ve yarınımızda da olmaya devam edecek çizgili parçalara yatırım yapmak oldukça mantıklı.

Armağan Giyim Mavi Çizgili Elbise

Özellikle konumuz spor şıklıksa, çizgili elbiseleri, göz ardı etmek olmaz. Armağan Giyim, Suud Collection gibi markaların yanı sıra Zara, Mango gibi markalarda da bulabileceğiniz çizgili elbiselerden A kesim modeller çok işinize yarayacak. Salaş olmadığı için şık; çizgilerle spor görünmeyi başaracak A kesim çizgili elbiseler dolaplarda olmazsa olmaz.

Nihan Giyim Keten Pantolon ve Kap Takım

Salaş Ceketli Takım

2019 sezonunda zirvede yerini alan takım parçalar, tesettürlü kadının yeni hayat kurtarıcıları. Kimi kruvaze ceketiyle şık, kimiyse tuniklerle sportif olan takımlardan sizin seçmeniz gereken şal yaka görünümlü salaş ceketli takımlar olmalı. Yine dolapların kurtarıcı beyaz koton gömleklerle eforsuz bir kombine açık olan bu takımlar öyle sihirli ki, babetlerle de harika duruyor stilettolarla da.

Zühre Giyim Krep Dokulu Bol Pantolon

Krep Dokulu Bol Pantolon

Sportiflik ve şıklık arasında kalmayı başaran değerli parçalardan biri de krep bol pantolonlar… Kumaşları sayesinde yanına alacağınız diğer parçalarla tarafını seçecek bu pantolonlar, konforlarıyla da olmazsa olmaz listesine girmeyi başarıyor. İster şık bir ceketle ofise, ister denim ceketle hafta sonuna uyarlayın; ister babetlerle rahatlığı sürdürün ister dolgu topuklarla boyunuzu hiç çaktırmadan uzatın.

Vesna Design Piliseli Etek

Pileli Etek

Tesettürlü kadının dolabında olmayı hak eden ‘olmazsa olmaz’ parçalardan biri de pileli etekler. Yeni sezonda bu sihri öyle bir keşfedildi ki tesettür markası olsun ya da olmazsın her mağazada her koleksiyonda pileli etekler yerini aldı. Bu pileli etekler, sweatler, tişört – denim ceketler, tunikler, ipek bluzlar, gömlekler trençkotlar ve sayabileceğimiz daha birçok parçayla yan yana gelince havalı olmayı başarıyor. Dolaplarda olmayı bir değil, farklı modellerle birkaç tane olmayı bile hak eden bu parça, yatırımlık olmazsa olmaz listesinde baş köşede.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir