Sosyal Medyada Ünlü Olma Yaşı Gittikçe Küçülüyor(!)

Sosyal Medyada Ünlü Olma Yaşı Gittikçe Küçülüyor(!)

Sosyal Medyada Ünlü Olma Yaşı Gittikçe Küçülüyor

Sosyal medyada ünlü olma yaşı gittikçe küçülüyor. Teknoloji sayesinde akıllı telefon kullanmaya yaşı yeten minikler de bu gruba katılıyor.

Instagram fenomenlerine dahil olan cici mi cici, şeker mi şeker bir minik kız var. 6 yasındaki Harajuki-Tokyo doğumlu Coco bir moda ikonu. Orijinal, kendine öz kıyafet kombinleri ve verdiği sevimli pozları ile büyük ilgi gören Coco’nun Instagramda @coco_pinkprincess.

Sosyal Medyada Ünlü Olma Yaşı Gittikçe Küçülüyor

327 bin takipçisi var. Yükselen popüleritesi dünyaca tanınmış isimlerle de aynı karade yer almasına vesile oluyor.
Coco’nun annesinin, Harajuki’de Funktique isimli bir vintage kadın giyim mağazası var. Trendy kıyafetler satan mağazanın ürünlerinden de faydalanan Coco’nun tarzı, alış verişe gelen müşterilerin de dikkatini çekiyor. Coco’nun modaya olan ilgisinin sadece bir okul sonrası yaptığı hobi olduğunu söyleyen annesi, ileride moda alanında çalışıp çalışmayacağını bilmediğini ama şimdilik bu becerisinin tadını çıkardığını ekliyor.

Sosyal Medyada Ünlü Olma Yaşı Gittikçe Küçülüyor

Coco’nun annesi kızının küçük yaştan beri Harajuki şehrinin metropolitan havasını teneffüs ettiğini ve şehirde farklı giyim tarzlarına şahit olduğunu da ifade ediyor ve stilinde de şehrin moda enerjisinin büyük bir ilham kaynağı olduğunu ilave ediyor. Okula üniformalı gittiği için Coco’nun sınıf arkadaşlarının Instagram fenomeni olduğundan haberleri olmadığını ekliyor.

Sosyal Medyada Ünlü Olma Yaşı Gittikçe Küçülüyor

Yeni takipçileri olduğunu fark ettiğinde çok sevindiğini söyleyen Coco, zaman zaman annesinin mağazasındaki büyük aynada selfie çekip kıyafetini sosyal medya hesabına yüklüyor. Farklı resimler çektikten sonra, beğenmediklerini eleyen Coco bütün resimlerini kendi seçip, kendi yüklediğini bildiriyor. İlk paylaşımını yaklaşık iki sene önce, yani dört yaşındayken yapan Coco’nun küçük yaştan başladığı bu serüvenine gelecekte de güzel başarılar katacağından hiç şüphemiz yok.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir