Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sosyal Medya Awards Türkiye 2017 Ödül Töreni

Sosyal Medya Awards Türkiye 2017 Ödül Töreni

Sosyal Medya Awards Türkiye 2017 Ödül Töreni

Birçok değerli katılımcının yer aldığı Social Media Awards Turkey 2017 Ödül Töreni, 23 Mayıs’ta Shangi-La Bosphorus’ta düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti.

Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura başkanlığında, alanında uzman jüri üyelerinden oluşan 30 kişilik grup, her kategoride oy kullanarak ödül alacakları belirledi.

Sosyal medya sektörünün liderlerini bir araya getiren ödül töreninde, sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans ve kişilerin başarılı çalışmalarından dolayı taçlandırıldığı gecede; En Başarılı Youtube Ünlüsü Orkun Işıtmak, En Başarılı Instagram Ünlüsü Berkcan Güven, En Başarılı Twitter Ünlüsü Pucca, En Başarılı Facebook Ünlüsü Baho, En İyi
Tematik Blog Biz Evde Yokuz, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Aktör Cem Yılmaz, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Aktris Ezgi Mola, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Müzik Sanatçısı Demet Akalın Kurt, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Müzik Sanatçısı Kenan Doğulu, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Sporcu Sinan Güler ödüllerin sahibi oldu.

Sosyal Medya Awards Türkiye 2017 Ödül Töreni

SocialBrands’teki 7 bin marka arasından, sektör bağımsız, veriye dayalı en iyi performans ile Grand Prix kazanan marka ise Türk Hava Yolları oldu.

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle hayata geçen yarışmada, SocialBrands veri Analitiği ödülleri kategorisinde 50 farklı sektörde Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 140 ödül sahiplerini bulurken, Yurtbay Seramik, Seramik Sektörü kategorisinde 2’inciliğe layık görülerek Gümüş Ödül’ün sahibi oldu.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *