Sosyal İnziva Döneminin 4 İyimser Ev Stili

Sosyal İnziva Döneminin 4 İyimser Ev Stili

Sena Sever Kıyafetleri

Dünyayı etkisi altına alan virüs salgını sebebiyle sosyal izolasyon kuralını yaşadığımız şu zor günlerde umudumuzu kaybetmeden “iyimser” kalabilmek oldukça önemli.

Spor yapmanın, dengeli ve sağlıklı beslenmenin dışında stres ve olumsuz duygulardan uzaklaşmanın da bağışıklığımıza oldukça iyi geldiğini hepimiz biliyoruz. Bu sebeple sosyal inzivaya çekildiğimiz şu günlerde anlık ruh durumumuzu düşürmeden iyimser kalmamıza destek olarak ve renkli baharı en içten duygularımızla selamlayacağımız parçalarla “iyimser ev stili” oluşturmanın tam zamanı.

Şimdi ruh durumunuzu yükseltecek parçaları seçip, sosyal inzivada geçen günlerinizi pozitife çevirebilirsiniz.

Ev Kombini

Baharı Selamlayan Renkler

Sadık bir dost gibi, her daim yanımızda olup her anımıza şahit olan hırkalarımız, bu günlerde de en çok baş başa kaldıklarımızdan. Havaların da bir açıp bir kapası da bu dostluğumuzun en büyük sebeplerinden biri tabii ki. Hırka derken depresyon hırkalarından bahsettiğimizi düşünmediniz herhalde?

Rengi ve yumuşacık dokusuyla içimizde bahar dalları açtıran hırkalarla evdeki ruh halinizi yükseltebilirsiniz. İçinden tercih edeceğiniz neşeli tasarımda t-shirt ise ev kombininin en vurucu parçası olacak.

Tesettür Ev Giyimi

Ev Terliğine Saygılarımızla

Varlığını ve nasıl kullanıldığını neredeyse unuttuğumuz ev terlikleri her ağrıdan nem kaptığımız şu günlerde hem konfor hem de dışarıya bir adım uzakta olduğumuzu hatırlatan umut verici bir parça oluyor.

Ev Kombini 2020

Sabahlıktan Fazlası

Eğer normal zamanlarda sabahın erken saatlerinde uyanıp hemen hazırlanıp kendini dışarı atanlardan ve bir hafta sonum var deyip tüm hafta sonunu dolu dolu geçirenlerdenseniz sabahlık kültürüne biraz uzak olabilirsiniz. Ama şimdi sabahlığın konforunu, keyfini ve dozajını biraz arttırmanın tam zamanı.

Sosyal izolasyonla birlikte evde geçirdiğimiz şu zamanlarda iç açıcı renkte bir sabahlık her an kurtarıcınız olabilir. Sabah uyandığınızda üzerinize alabilir, ansınız çalan zil ile kargo geldiğinde sizi kamufle edebilir ve ibadetlerinizi yaparken pratik yardımcı kıyafetiniz olabilir. Yani şu sıralar sabahlık sabahlık olmaktan bir tık fazlası diyebiliriz…

Tesettür Ev Kombini 2020

Göremediğimiz Bahar Çiçekleri Üzerimizde Açsın

Gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş ama bu düşüncenin bahar çiçekleriyle uzaktan yakından bir ilgisi yok… Çünkü onları göremesek de, kokularını hissedemesek de özlüyor ve umutla onlara kavuşacağımız günleri bekliyoruz. Tabii bu bekleyiş bir mutsuzluk serüvenine dönüşmesin diye bahar çiçeklerini ev elbiselerimizde açsın istiyoruz.

Romantik ve elegan bir ev stili hayal ediyorsanız uçuş uçuş bahar çiçekleriyle bezeli bir elbiseyi giyinip kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir