Sonbaharla Uyumlu En Zarif Kap Modelleri

Sonbaharla Uyumlu En Zarif Kap Modelleri

Armine 2014 Kap Modelleri

Sonbaharın son günlerini yaşadığımız şu günlerde, bir taraftan sararan, kızaran ve kızıllaşan yaprakların bir bir dallarından dökülmesine şahit olurken, bir taraftan da bazı ağaçların inatla yapraklarını dallarında koruduğunu görmekteyiz.

Sararan, kızaran, kızıllaşan, ayrıca kahverenginin binbir tonuna bürünen renklerin geçişini gördükçe, insanın sonbaharı en az ilkbahar kadar sevdiğini de düşünüyoruz.

Armine 2014 Kap Modelleri

Sonbahar ve ilkbahar mevsimleri ara geçiş sezonları olduğundan bu zamanlarda bizim kurtarıcılarımız kaplar ve trençkotlardır. Armine giyimin sonbaharla uyumlu en zarif kap modelleri bu mevsimlerde kurtarıcınız olacak parçalar arasında.

Armine 2014 Kap Modelleri

İlkbahar neşe, coşku ve mutluluk.. Sonbahar da hüzün ve huzurdur. Bu mevsimlerde kombinlerimiz içimizdeki ruh halimizi de yansıtmaktadır. Renkler mevsimin doğadaki yansımasına göre kıyafetlerimize de yansır. Bu sezon her renk kap modelleri hem sonbaharda hem ilkbaharda şık kombinlerinizin en önemli parçaları arasında olacağının garantisini verebiliriz.

Armine 2014 Kap Modelleri

Ara sezonlardan yola çıkarak, giyim firmalarının ürettiği kap modelleri, sadece kreatif tasarımları ve modelleriyle değil, aynı zamanda mevsime göre, kumaşın dokusundan ve renk uyumuna kadar, istisna koleksiyonlar hariç mevsim değerleriyle özdeşleştiğini görebiliriz.

Armine 2014 Kap Modelleri

Şık bir kap sonbahar mevsiminde tabiatla ahenk içinde rengiyle, modeliyle zarafet ve letafet değerlerini taşımalıdır. Kap tercihlerimizde rüzgarın, yağmurun ve bulunduğumuz şehrin kirliliğini de hesaba katarak, rahat kullanılabilir bir giysi olmasına dikkat etmeliyiz.

Armine 2014 Kap Modelleri

Fotoğraflarını paylaştığımız kaplar, gerek renk, gerek modeller açısından beğendiğimiz kreasyonlardır. Sonbaharın gereksinimlerine göre, gerek eldiven, gerek çanta, gözlük ve şemsiyenin yanı sıra kombin yapabileceğiniz, başörtüsü, ayakkabı veya çizmeleri de düşünerek kendinize uygun bütüncül bir sonbahar kıyafetini belirleyebilirsiniz.

YesilTopuklar.com editörlerinin hazırladığı 2014 Kap Modellerinden derlediği özel videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

Armine 2014 Kap Modelleri
Armine 2014 Kap Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir