Sonbaharın Sadık Tonu “Kahve” Hangi Renklerle Kombinlenir?

Sonbaharın Sadık Tonu “Kahve” Hangi Renklerle Kombinlenir?

Hülya Aslan Pantolon - Qooq Store Ceket - Zara

Acı kahve, toprak rengi, şeker badem ve dahası… 2019/20 sonbahar – kış koleksiyonlarını yoğun bir kahve kokusu sardı. Kötü hava koşullarında bile şıklığını koruyan ve her daim yanı başımızda olan bu renk, sezonda yeniden atağa geçiyor. Gelin, sonbaharın sadık tonu “kahve” hangi renklerle kombinlenir göz atın.

Gizem Kış Kahverengi Triko 3`lü Takım

Gizem Kış – Triko Takım: Satın Al

Acı Kahveden Sütlü Kahveye Tonlamalar

2019/20 sonbahar – kış koleksiyonlarına göz atarsanız, mutlaka denk geleceğiniz bir görünüm var. O da baştan aşağı kahverengi ve tonları… Krem, turuncu, badem, kızıl toprak, hardal, taba gibi say say bitiremeyeceğimiz kahveden doğan bu renk tonları bir arada ahenk içinde görünüyor. İster spor ister şık, bu renk uyumunu mutlaka denemelisiniz.

Kübra Koç Trenç - Qqufa

Kübra Koç: Trenç – Qqufa

Kahvenin Siyah ile Eşsiz Uyumu

Sezonun en eforsuz renk uyumu nedir derseniz, hiç şüphesiz siyah ve kahve eşleşmesi deriz. Bir arada oldukça cool görünmelerine rağmen tek çırpıda kombin yapmanıza imkan tanıyacak ikili, neredeyse her ten rengine uyum sağlamasıyla da çok sevilecek.

Elif Doğan: Çiçekli Elbise - H&M

Elif Doğan: Elbise – H&M

Bohem Stillerin Kahve Çiçekleri

Kahve tonlarının etnik çiçek desenleriyle buluştuğu yeni sezonda bohem stiller bir adım öne çıkıyor. Yazın çok sevilen şifon elbiseler bu sefer sararıp solan çiçek ve yaprak baskılarıyla karşımızda. Etnik çiçeklerle bezeli şifon elbiselere eşlik edecekler ise belli: Süet ceket ve bootie’ler.

Rumeysa Yağcı Trenç - Hooop Store

Rumeysa Yağcı: Trenç – Hooop Store

Kahveyi Feminenleştiren Kırmızı

Biraz renk biraz enerji… Karanlık havalara inat sizi harekete geçirecek en iyi görünüm kahve ve kırmızı buluşması olacak. Kahveyi bohem havasından çıkararak feminen bir tavra büründüren kırmızıyı daha küçük parçalarda kullanmanız yerinde olacak. Mesela, kahve bir takımın içinden selam veren kırmızı kazak tercih edilen kombin fikirlerinden.

Aleyna Atalar - Refka Kahverengi Ceket

Aleyna Atalar: Ceket – Refka  Satın Al

Kışın da Kahve & Beyaz Uyumu

Yaz sezonunda çok sevdiğimiz bej & beyaz uyumu sonbahara kahve & beyaz olarak uyarlanıyor. Sonbahara geçiş yaparken kışa hazırlanmanıza yardımcı olacak bu ikili, ferah görünümleriyle elegan stilin kadınları için birebir.

Hooop Store Trençkot

Trençkot – Hooop Store

Kahveye Enerji Katan Sarılar

Kahve bir paltonun sarı astarı belki de kahve kombine sarı çanta ya da ayakkabı… Kahve kombinlere ayrıntı olarak dahil olan sarılar küçük yer kaplasa da büyük işler başarıyor. Aydınlık görünümleriyle sonbaharın güneşi olacak bu ikili denemeye değer tercihlerden.

HE-QA Haki D Tokalı Trençkot

Trenç – HeQa: Satın Al

Kahve Yeşille Bütünleşiyor

Sonbaharın doğasından rol çalan kahve yeşil birlikteliği, balta girmemiş ormanları kombinlere getiriyor. Doğal görünümleri sevenler için harika bir eşleşmeye sahne olacak bu ikili birlikte çok daha iyiler.

Betül Gedik Yağmurluk - Ganni

Betül Gedik: Yağmurluk – Ganni

Vahşi Desenleri Evcilleştiren Kahve

2019/20 sonbahar – kış koleksiyonlarında vahşi desenler yine yerini aldı. Leopar, zebra gibi birçok desen kahvenin hakimiyetine boyun eğiyor. Bu desenleri yine kendi gibi kahve tonlarıyla bütünleştirerek desenin iddialı görünümü minimal doza çekebilirsiniz. Ya da yukarıda saydığımız tüm kombin seçeneklerine ek olarak, ayakkabı ya da çantanızı vahşi desenli bir parçadan seçip kombine ikonik bir uyum katabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir