Sonbaharın Renkli Parçaları

Sonbaharın Renkli Parçaları

Kayra 2015-16 Sonbahar Kış Renkli Giyim Modelleri

Sonbahar sezonunun gelmesiyle birçoğumuz şimdiden koyu renkli kıyafetlere bürünmüş durumdayız. Siyah, kahve, lacivert gibi kış aylarında en çok tercih ettiğimiz renkler dolaplarımızın da hakimi oldu.

Önümüzde daha soğuk ve karlı günleri göreceğimizi düşünürsek sonbaharı biraz daha renkli geçirmemek için hiçbir sebebimiz de yok. Farklı desen ve renklerin bir araya geldiği tasarımlar sonbahara renk getiriyor.

Tesettür giyim markalarının koleksiyonlarından ve moda editörlerinin sokak stillerinden, sonbaharın en renkli parçalarını inceliyoruz

Touche Official Renkli ve Desenli Giyim Modelleri

Sonbaharın Canlı Renkleri

Touche Offical 2015/16 Sonbahar-Kış Koleksiyonuyla birbirinden özel tasarımları takipçilerine sundu.

Sonbaharın canlı renklerini barındıran koleksiyonda yer alan birçok parça sonbaharın serin havalarından koruyacakken içinize de sıcaklık ve enerji verecek.

Moda danışmanı Hülya Aslan’ın kullandığı Touche Offical markasına ait renkli kap sokak stilinize farklılık katacak. Hem rahat hem şık görünen bu tasarım, Hülya Aslan’ın harika kombiniyle ayrı bir havaya bürünüyor.

Mimya Renkli ve Desenli Etek-Ceket Modelleri

Sıcak Tonlar Tasarım Koleksiyonlarda

Etek, ceket, kaftan, tunik, her parçayı rengârenk tasarlayan Mimya da sonbaharın renkli koleksiyonlardan birini sergiliyor. Turuncu, sarı, mavi, mor gibi birçok rengin en sıcak tonlarını tasarımlarında farklı desenlerle işleyen marka, tesettürlü hanımların farklılık arayışlarında imdada yetişiyor.

Şık, modern ve farklılığıyla olduğu gibi renkleriyle stilinizi elegan bir görüntüye büründürüyor. Etek ceket takımlarında olduğu gibi kaftanlarında ve tuniklerinde de çeşitli renk tonlarını bir araya getiriyor ve sonbahara renk katan koleksiyonlar arasında dikkat çekiyor.

Sonbahar gardırobunuzdaki koyu renklerden sıkıldıysanız Mimya’nın renkli koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız.

Red Show Renkli ve Desenli Giym Modelleri

Geometrik Desenlerle Farklı Tasarımlar

Sonbaharın sıcak tonları olan sarı, turuncu tonlarından farklı olarak pembenin tonları da tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Farklı geometrik desenler, patchwork tasarımlarla sonbaharın koyu tonları canlandırılıyor.

Moda danışmanı Büşra Erdoğan Toroman’ın kombinlediği Redshow‘a ait tasarım uyumlu renkleri, farklı desenleriyle mutluluk verecek parçalar arasına yerleşiyor.

Gönül Kolat Desenli Giyim Modelleri

Kazayağı ve Puantiyenin Geri Dönüşü

Yeni sezonda sıkça karşılaştığımız kazayağı deseni sadece siyah beyaz haliyle değil, farklı renklerle de karşımıza çıkıyor.

2015/16 sonbahar-kış koleksiyonunu takipçilerine sunan bir diğer moda tasarımcısı da Gönül Kolat. Yeni koleksiyonunda sonbahara da uyum sağlayacak canlı renkleri ve farklı desenleri tasarımlarında kullanıyor.

Puantiyenin en sevimli halini, kazayağı deseninin en şık halini görebilirsiniz. Kırmızı ve pembe tonlarıyla renkli bir koleksiyona imza atan Kolat, kombinleriyle de takipçilerine fikir veriyor.

Pınar Şems Renkli ve Desenli Trençkot Modelleri

Floral Desen ve Kilim Trençlerde

Yeni sezonda karşımıza çıkan trendlerden floral desen, Pınar Şems‘in yeni koleksiyonunda sonbahar çiçekleriyle karşımıza çıkıyor.

Kurtarıcı parçalardan olan trençkotları klasik görünümden ve tenk renk olmaktan kurtaran tasarımcı, floral ve kilim deseni canlı renk tonlarıyla bir araya getiriyor.

Sadece trençleriyle değil elbiseleriyle de bahara renk katacak desenleri işleyen Pınar Şems, farklılığıyla şık görünüm sergiliyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir