Sonbaharın Parlayan Yıldızı Zeynep İpek Şal

Sonbaharın Parlayan Yıldızı Zeynep İpek Şal

Zeynep İpek Şal Modelleri

İpek şalların önlenemeyen yükselişi 2015 sonbahar kış sezonunda da devam ediyor. Renk renk ve farklı bütçelere hitap eden fiyat aralıklarıyla üretim yapmaya dikkat eden Zeynep İpek Şal‘ı mercek altına aldık.

Stilinize renk katmak için Zeynep İpek Şal’ı deneyin!

Zeynep İpek Şal 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonunda püsküllü ipek şalların hakimiyeti devam ediyor. İpeğin ana vatanı Hindistan’da en değerli tezgâhlarda üretilen Hint ipeğiyle, ince bir işçilik sonucu ortaya çıkan koleksiyonda püsküllü şallar farklı desenlerle de karşımıza çıkıyor.

Zeynep İpek Şal Modelleri

Renk skalasını genişleten Zeynep İpek Şal koleksiyonunda orkide moru, mint yeşili gibi tonların yanı sıra altın, gri, siyah ve portakal renkleri de dikkat çekiyor. Zeynep İpek Şal 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonu rengârenk ipek şallarla zarafeti ön planda tutuyor.

Zeynep İpek Şal Modelleri

Birçok şal markasından ayrışarak bir yıldız gibi parlayan Zeynep İpek Şal Sonbahar-Kış’a damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Zeynep İpek Şal Modelleri

Peki siparişlerinizi nasıl verebilirsiniz?
Şimdilik siparişleriniz sosyal medya üzerinden alınıyor. Beğendiğiniz renk ve model şalları aşağıdaki Facebook ve Instagram üzerinden satın alabilirsiniz.

Zeynep İpek Şal: Facebook / Instagram

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir