Tesettürde Sonbaharın Kurtarıcı Parçaları

Tesettürde Sonbaharın Kurtarıcı Parçaları

Tuğba Venn 2015-16 Sonbahar Kış

Ürünler: Tuğba Venn

Sonbahar mevsiminin en aranan parçalarından olan yelek, panço, pardösü, kap ve trençkotlar bu yazımıza konu oluyor.

Serin havalarda kullanabileceğimiz hırka ve trençkotları birçok markada bulabilsek de pardösü, kap ve pançoların tesettüre uygun hallerini çoğu zaman mümkün olmuyor.

Dış giyim alışverişlerimizde her zamanki gibi imdadımıza tesettür markaları yetişiyor.

Sonbaharın Kurtarıcı Parçaları

Ürünler: Armine

Tesettür markalarının birçoğunda yaz, kış her mevsim karşımıza çıkan tasarımlar, serin havalara ve sezonun trendlerine uygun şekilde yerlerini alıyor.

Bilekte biten modellerden ara boylar, diz ve diz üstü gibi farklı uzunluklarda yer alması da işleri daha kolaylaştırıyor ve herkese hitap eder hale geliyor.

Sonbahar stilinizi yansıtmak ve soğuk havalardan korunmak için markaların birbirinden özel tasarımlarını bir araya getirdik.

Sonbaharın Kurtarıcı Parçaları

Haki Yeşili Panço: Refka

Toprak Rengi Panço: Nihan

Pançolarla Şık Olun

Sonbaharın değişken havasında da şık görünümünüzü koruyacak parçalardan olan pançolar, kullanıldığı uygun parçalar ve renk uyumlarıyla stilinizi güçlendiriyor.

Pançolara eşlik eden en güzel parçalardan biri de tabii ki eşarplar. Kullandığınız pançonun tonlarındaki çanta ve ayakkabıyla da hoş görünümü elde edeceksiniz.

Kullanıldığı parçalar ve renk uyumuyla stilinizi oluşturmanıza örnek olacak Refka markasının haki pançosunu yeni online alışveriş sitemizden alabilirsiniz..

Sonbaharın Kurtarıcı Parçaları

Ürünler: Aker

Kruvaze Pardösü ve Ceket Şıklığı

Geçtiğimiz yaz ön plana çıkan kruvaze ceketler sonbahar aylarında da trendler arasında yer alıyor. Birçok markanın koleksiyonuna eşlik ettiği gibi tesettür markalarının kreasyonlarında da kendini gösteriyor.

Özel davetlere, özel günlere ve iş yaşamınıza eşlik edecek bu parçalar modern ve şık çizgide duruyor. Soft renklerin ağırlıkta kullanıldığı parçalarla kışın vazgeçilmezi olan siyah, lacivert gibi baskın renkler kullanılıyor.

Soft renkli kombinlerinize koyu renk çanta, ayakkabı ve eşarp kullanarak sonbahar aylarına uygun hale getirebilirsiniz.

Sonbaharın Kurtarıcı Parçaları

Ürünler: Zühre

Yeşilin Her Tonu Kap ve Pardösülerde

Sonbaharda sade, şık ve tarz görünümünü bozmak istemeyenlerin imdadına Zühre’nin pardösü, kap, trençkot ve pançoları yetişiyor. Her boyda yer alan bu parçaların farklı modelleri ister diz boyunda ister ayak bileklerine kadar her ölçüde yer alıyor.

Baharın renklerinden olan yeşilin birçok tonunu kap ve pardösülerle kullanabilir yine aynı ton aksesuarla bir araya getirebilir, siyahın uyumuyla kombinleyebilirsiniz. Cep detayları, fermuar detayları ve kapüşonlu tasarımlar rahatlığı, kullanışlı olması ve tarzıyla beğeni topluyor.

Sonbaharın Kurtarıcı Parçaları

Ürünler: Kayra

Sonbaharın Farklı Tarzları

Sonbahar ve kış aylarını düz renk sade modellerle geçirmek istemeyenler için de farklı tasarımlar yer alıyor. Sade kıyafetlerine dış giyim ürünleriyle hareket kazandırmak istiyorsanız Kayra’nın farklı desenli parçalarına göz atabilirsiniz.

Bohem havadan klasik havaya salaş stilden asi stile her tarzdan her ana uygun modeller serin ve soğuk havaların kurtarıcısı olmakla kalmıyor, şıklığın da adresi oluyor. Kayra’nın yeni sezon lookbookunda da bulunan bu parçalar kombinleriyle de sonbahar stilinize yardımcı olacağa benziyor.

Hazırlayan: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir