Sonbaharın En İyi 20 Uzun Hırka Modeli

Sonbaharın En İyi 20 Uzun Hırka Modeli

Tesettür Uzun Hırka Modelleri

  • Uzun Hırka: Kayra – Zara

Eylül ayı ile birlikte ruhumuzda esen sonbahar rüzgarlarına kulak verdik ve sezonun en güzel 20 uzun hırka modelini seçtik.

Kayra, İpekyol, Al-Marwah, MoodBasic gibi yerli markaların yanı sıra dünya modasına hükmeden Zara, Stella McCartney, Chloé, Acne Studios, Temperley London gibi dünya markalarını da mercek altına aldık. İşte sezonun en iyi 20 uzun hırka modeli.

Tesettür Uzun Hırka Modelleri

  • Uzun Hırka: Mango – Zara

Uzun romantik hırkalar sonbahar mevsiminin serin rüzgarlarında tir tir titreme tehdidi altındaki bedeninizi korumak için en ideal parça. Triko modası dünyayı sardığından mı yoksa giy-çık parçalar arasından en iç ısıtan parça olduğundan mı bilinmez biz uzun hırkaları çok seviyoruz. Rengi ve modeli ne olursa olsun yeni sezonda dolabınız uzun hırkalarla dolsun!

Al Marwah - MoodBasic Uzun Hırka Modeli

  • Uzun Hırka: MoodBasic – Al-Marwah

Ruhum Hep Salaş

Moda ne olursa olsun ruhu salaş giyinmekten yana olanlar için sonbahar demek bol uzun hırkalar demek… İşte ruhu salaş giyimden yana olanlar için hazine gibi bir sezon! Özellikle asimetrik hırkalar yeni sezonda favoriniz olacak.

Tesettür Uzun Hırka Modelleri

  • Uzun Hırka: Zara

Gündüz Konforlu, Gece Şık

Uzun hırkaların çokça marifetli olduğundan bahsetmiş miydik? Soğuk sonbahar aylarında gündüzleri sportif ayakkabılarla konforu elden bırakmazken, gece şık topuklularla son derece şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tesettür Uzun Hırka Modelleri

  • Uzun Hırka: Zara

Yorumlar

“Sonbaharın En İyi 20 Uzun Hırka Modeli” için bir cevap

  1. […] geliyor. Hemen hemen her parçaya uyum sağlayan ve giy-çık dediğimiz ürünlerden olan salaş uzun hırkalar serin sonbahar günlerinde içinizi ısıtacak. Yün karışımlı şallar ile kombinleyerek cool […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir