Sonbahar’da Natürel Sade Bir Kombin

Sonbahar’da Natürel Sade Bir Kombin

Naturel Sonbahar Kombini

Mevsim Sonbahar. Yeşil yaprakların ağaçları tek tek terk ettiği, güneşin yavaş yavaş kendisini geriye çektiği, hüznün ve kışın habercisi olan sonbaharın, en özel ayı Eylül’deyiz. Kışın genellikle koyu renkleri giymeyi tercih etsek de, yine de natürel renklerden asla vazgeçemeyiz. İşte size pastel tonların hakim olduğu zarif bir kombin.

Serin havalar kendisini fazlasıyla hissettirmekte. İşte bugünlerde trençkotlar ve kaplar bizim kurtarıcı parçalarımız olmaktadır. Size sonbaharın serin günlerine özel şık bir kombin hazırladık. Ekru ve pudranın hakim olduğu kombinimizde, zarif detaylar sezonun vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

2013-2014 Sonbahar Kış’ın trendleri arasında olan çiçek desenli kumaşları birçok modelde görmekteyiz. Kombinimizdeki Valentino’nun natürel ve zarif çiçek desenli trençkotu adeta zarafet ve doğallığı simgeliyor. Abartıdan uzak, modernize edilmiş kalıbı Valentino’nun kendine özgü çizgisini yansıtıyor. Siz de sonbahar’a özel natürel tonlardaki kombinleri tercih edebilirsiniz. Valentio her sezon özel tasarımlarıyla farklılığını ortaya koyuyor. Bu özel trençkotu theoutnet.com online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Kombinimizde tek renk hakimiyeti görülmekte. Aynı rengin bir ton açık ve bir ton koyu renklerdeki diğer parçalarla yaptığınız kombinlerle, daha zarif bir görüntü sağlayabilirsiniz. Sadeliği ve şıklığı tercih eden hanımlara önerimiz kombinlerini tek renk üzerine yapmalarıdır. Böyle bir tercihle abartısız ve karizmatik bir duruş elde edebilirsiniz.

Her sezon birbirinden şık çanta modelleri ile hanımların beğenisini kazanan Aker markasının bu şık çantasını kombinimiz için tercih ettik. Yine trençkotumuzla uyumlu zarif bir pantolon ve ayakkabı tercihimiz kombinimizde estetik algıyı sağlayacaktır. Buradaki en önemli detay ise desenli olan trençkotumuzun üzerine tek renk bir şal seçmemizdir. Sizler de desenli kıyafetlerinizin üzerine mutlaka tek renk eşarp ya da şalları tercih etmelisiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir