Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sonbahara Özel Şal Bağlama Modelleri

Sonbahara Özel Şal Bağlama Modelleri

2016-2017 Şal Bağlama Modelleri

Sonbahar esintili şal bağlama modelleri keşfetmeye var mısınız? Serin havalarda kullanmanız gereken kumaşlar, soğuğa ve rüzgara karşı bozulmadan durabilecek bağlama şekillerinin sırrını sizler için açığa çıkarıyoruz.

2016-2017 Şal Bağlama Modelleri

Pamuk & Yün karışımlı Şallar

Sıcak yaz günlerinde bağlandığımız pamuklu şal modelleri, yün karışımlı halleriyle karşımıza çıkıyor. Soğuğa kafa tutan pamuklu yün karışımlı şalların yumuşacık dokusu bir yana duruşuyla da rahata erdireceğinden şüphe yok. Bu sıcak etkiyi iyice arttırmak istiyorsanız iki ucunu arkadan bağlayabilir ya da dolama modellerini deneyerek soğuğa karşı önlem alabilirsiniz.

2016-2017 Şal Bağlama Modelleri

Sonbaharda Desenli Şallar

Sonbaharın dingin havasına biraz dinamizm katmak için desenli şalların gücünü keşfedin. Çizgili, geometrik ve farklı figürlerin yer aldığı desenli şalları minimal kıyafetlerinizle kullanarak hareketli siluetler ortaya koyun.

Sezonun yükselişteki deseni çizgileri de şallarda oldukça göreceksiniz. Bunun için desenleri uçlarda olan şallar için tek tarafı tek ucu arkaya atarak kullanabilirsiniz.

2016-2017 Şal Bağlama Modelleri

Sonbahar yapraklarının döküldüğü desenli şallar da mevsime harika bir uyum sağlayacak. Tercihiniz desenli şallarsa bağlama şekillerinizi olabildiğince minimal kullanmalısınız. Desenin karmaşasında boğulmayacak düz bağlamalar, iki ucu arkadan bağlanmış ya da öne alınmış modelleri kullanmalı. Dolama tarzı modelleri de kullanabilirsiniz ancak abartıya kaçmadan, fazlaca şekil vermeden bağlamalısınız.

2016-2017 Şal Bağlama Modelleri

Romantik Sonbahar Renkleri

Kahve, turuncu, gri, sarı sonbahar tonları ve yeşil… Sonbaharın en sevilen tonları şallara yansıyor. Kombinlerdeki renk uyumunun gücünü düşünürsek dolaplarda mutlaka mevsime uygun renklerdeki şalları bulundurmalı. İster desenlerle ister desensiz sonbaharın renklerini barındıran şallar, her bağlama şekline yatkın.

2016-2017 Şal Bağlama Modelleri

Bu konuda seçim yaparken kıyafetlerin durumunu gözden geçirmelisiniz. Kombininiz fazlaca hareketli, bol detaylı ya da aksesuarlıysa minimal duruşlu bağlama modellerini seçin. Hiçbir şekle sokmadan iki ucu arkadan bağlayın.

Ancak fazlaca sade bir kombin kullandıysanız asya tarzı dolama modelleriyle aşırıya kaçmadan bir dinamizm oluşturabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Şal Modelleri: Zara, İpekyol

Şal Modelleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *