Sonbahara Özel Abiye Elbise Kombinleri

Sonbahara Özel Abiye Elbise Kombinleri

Abiye elbiseleri daha çok ilkbahar ve yaz mevsimlerinde giysekte, sonbahar mevsiminde, özel günlerin sayısı hiç de az olmuyor. Tam da bu havalarda özel anlarınız için elbise seçimlerinde karar veremiyor musunuz? İşte birbirinden şık en özel modellerle hazırladığımız sonbahara özel abiye elbise modelleri. Renkler ve tasarımlar eşliğinde hazırladığımız kombinler size ilham kaynağı olsun.

Narçiçeği Abiye Elbise Kombini

Elbise: Valentino, Eşarp: Aker, Ayakkabı: Casadel

Narçiçeği ile nostalji

Narçiçeği her zaman bize nostaljiyi hatırlatmakta. Enerjik ama bir o kadar da durgun olan bu renk, çok zarif ve sade bir elbisede karşımıza çıkıyor. Neredeyse bel büzgüsünden başka hiçbir detayı olmayan elbise, minimal şıklığı ile dikkat çekiyor. Bu kombinde özellikle narçiçeği ve gold ikilisinin birlektiliğini size göstermek istedik.

Kum Beji Abiye Elbise Kombini

Elbise: Roberto Cavalli, Ayakkabı: Dolce&Gabbana, Eşarp: Aker

Kum bejini sever misiniz?

Sonbaharla birlikte çok özel renkler karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi de kum beji. Doğanın en dingin halini yansıtan bu renk zarif bir abiye elbisede, çok özel bir tasarımda yorumlanmış. Bu kombinde bizi en çok etkileyen parçalardan birisi olan ayakkabılar, neredeyse kombinin ana parçasını oluşturmakta. Kum bejini seven hanımlara bu tarz bir kombin yapmalarını öneriyoruz.

Bordo Abiye Elbise Kombini

Elbise: Harveynicols, Çanta: Lulu, Ayakkabı: Aquazzura

Bordo her zaman bizimle

Dantel ve bordo kelimeleri kulağa ne hoş geliyor değil mi? İşte ince detaylarla büyük bir tasarım oluşturulan dantel şık bir elbise. Bu tasarımdaki bir elbiseyi hanımlar arası özel günlerde tercih edebilirsiniz. Kombinimizi siyah ve koyu kırmızı renklerin etkisinde bırakmak için elbise ile uyumlu özel parçaları bilerek tercih ediyoruz.

Saks Mavisi Abiye Elbise Kombini

Elbise: Roksanda, Eşarp: Hermes

Saksın yakıcılığı

Saks gerçekten çok etkiliyeci bir renk. Özellikle abiye elbisede saks bir başka güzel durmakta. Gold rengindeki kalın bir kemerle etkili hale getirilen bu elbise, zarafeti ile de ön planda doğrusu. Sizler de sonbahara özel en şık kombinlere imza atmak istiyorsanız, tercihimiz olan kombinler size fikir verebilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir