Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sonbahara Özel 3 Farklı Elbise Kombini

Sonbahara Özel 3 Farklı Elbise Kombini

Modanisa Elbise Modelleri

Bolluk İçinde Şıklık

Yaz aylarının vazgeçilmez elbiselerini sonbahara taşımaya hazır mısınız? Çünkü yeni sezonda bele oturan ancak etekleri bol inen elbiseler çokça gündemimizde olacak.

Bol etekler belki de en rahatı, ama doğru parçalarla birleştirmenin çok da kolay olduğu söylenemez. Gelin etekleri bol inen elbiseleri zarif pabuçlar ve çantalarla birlikte kullanın, sonbahara romantik bir dokunuş yapın…

Tesettür Elbise Kombini Modanisa

Çiçekli Elbise: Refka – Satın Al

Büzgülü ve çiçek desenli viskon elbise canlı renkleri ile kasvetli sonbahar günlerini renklendiriyor. Yeşilin en güzel tonu olan zümrüt yeşili şal ile kombinleyebileceğiniz Refka çiçek desenli elbiseyi siyah topuklu ayakkabılarla kombinleyerek elegan bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Tesettür Elbise Kombini Modanisa

Leopar Elbise: Refka – Satın Al

Sonbahara en çok yakıştırdığımız renk hiç şüphesiz kahverengi… Leopar desenlerin kattığı trendy görünümle dolabınıza hareket getirecek bu parçayı, gündüzden geceye farklı aksesuarlarla tamamlayarak taşıyabilirsiniz.

Tesettür Elbise Kombini Modanisa

Çiçekli Elbise: Luvice – Satın Al

Doğadan ilham alan desenler sonbaharda yükselişe geçiyor. Zamansız tasarımların hayat bulduğu parçalar dolaplarınızda yerini alsın. Ansızın çıkan sonbahar davetleri için bu zamansız parçalara ihtiyacınız olacak. Sade ve zarif tarzıyla dikkat çeken yakası broşlu elbise, gündüzden geceye her ortamda tercih edebileceğiniz kullanışlı bir model.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *