Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sonbahara Merhaba Kombini

Sonbahara Merhaba Kombini

2013 Sonbahar Kış Tesettür Kombini

Yeni bir mevsim, yeni bir sezon, yeni kombinler. Sonbahar – Kış sezonunun açılması ile birlikte artık sizlere kışa özel kombinler hazırlayacağız. Kombinlerimizde en son trend kıyafetler, aksesuarlar ve çantaları da bulabileceksiniz. Kombin yayınlarımızı takip ederek sonbahar kış sezonunun stil giyinen hanımefendileri arasında olabilirsiniz.

Ekose yine bu sezon en gözde desenler arasında. Biz de kombinimizi Michael Kors’un siyah ve beyaz renk geçişleri içinde, siyahın etkin olarak hissedildiği şık bir etek modelini seçtik. Kloş kesim etek modelimizin kesimi ve duruşu muhteşem. Böyle bir etekle yapabileceğiniz kombin seçenekleri ise bir hayli fazla. Siyah bir ceket, beyaz bir gömlek, pastel tek renk üst giyimler ve daha bir sürü alternatif seçenekler eşliğinde kombinler bulunuyor. Kış mevsiminde en çok kullanılan koyu renk seçenekleri ile ekose etek modellerini bu kış kombinlerinizde tercih edebilirsiniz. Kombinimizdeki Michael Kors etek modelini theoutnet.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Gri her kış biz hanımlar için en çok kullandığımız renk seçimlerimiz arasında gelmektedir. Gri’nin kombinlenebildiği renk seçenekleri ise oldukça fazladır. Biz bu kombinimizde şık gri bir triko kazak modelini, ekose etek seçimimizin üzerine kullandık. Steffen marka bu triko hırka, ön cep atraksiyonları, yaka detayı ve kesimi ile gerçekten mükemmel. Hırkanın tüm detaylarını veryeickhoff.com online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Kombinimizde hırkamızın içine beyaz bir gömlek düşündük. İsterseniz beyaz balıkçı yaka basic bir triko da tercih edebilirsiniz. Gri çanta, ayakkabı ve şal ile kombinimiz sade ve şık bir görüntü sağlayacaktır. Eğer isterseniz gri şal yerine pudra, pastel mavi ya da istediğiniz başka bir renk seçerek ile daha canlı hale getirebilirsiniz.

Sonbahar – Kış kombinlerimizde sizler bu sezona ait stil ipuçlarını bulabileceksiniz. Renkler, modeller, trendler ışığında hazırlanacak tüm kombinlerimizi takip etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca hazırladığımız kombinlerimizde artık online alışveriş sitelerini de bulabilecekseniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *