Sonbahar Trendi Deri Trençkot ve Kap Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Sonbahar Trendi Deri Trençkot ve Kap Modelleri Nasıl Kombinlenir?

2013-2014 Sonbahar Trendi Deri Modeller

Sonbahar mevsimi ile birlikte trençkotlar ve kaplar gardıroplarımızda yerini almaya başladı bile. Özellikle bu sezonda, sonbaharın vazgeçilmez trendi olan deri modeller, birçok markanın 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonunda dikkat çeken parçalar arasında.

Sadece deriden tasarlanan şık bir ceket ya da trençkotu tercih edebileceğiniz gibi, deri ve kumaşın birlikte kombinlendiği özel tasarımları da, bu sezon tercih edebilirsiniz. Özellikle bu sezon içinde deri olan her model çok değerli. Şu sıralar derinin sezondaki yükselişine de şahitlik ediyoruz. Maskülen bir görüntünün feminen detaylara dönüştüğünü, en iyi bu modellerde görebilirsiniz.

2013-2014 Sonbahar Trendi Deri Modeller

Deri ve kapitone detaylarla hareket kazanarak bu sezonu en iyi ifade eden renk ise tabi ki siyah. Yalın siluetlerde birleşen deri, siyahında etkisini yanına alarak sofistike bir hava oluşturmakta. Deri detaylı kıyafetlerinizi yine deri çizme ve botlarla kullanabilir, zincir saplı şık bir çanta ile de kombinleyebilirsiniz. Siyah deri bir kap üzerine takacağınız asimetrik ya da floral desenli bir ipek eşarp ise sezonun vazgeçilmez ikilisi olacağa benziyor.

2013-2014 Sonbahar Trendi Deri Modeller

Bir sonbahar klasiği olan trençkot ve kap tercihlerinizi bu sezonun trendi olan deriden yana tercih edebilirsiniz. Sezonun kilit parçalarından olan bu trend, sezonun minimal duruşuna aykırı bir meydan okumaya dönüşüyor. Deri, kollarda, manşetlerde, yakalarda ve kıyafetle bütünleşen bütün özel detaylarda şık ve zarif bir görüntü sağlıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir