Sonbahar Rüzgarlarında Uçuşan Elbiselerinizle Kombinleyeceğiniz 4 Dış Giyim Önerisi

Sonbahar Rüzgarlarında Uçuşan Elbiselerinizle Kombinleyeceğiniz 4 Dış Giyim Önerisi

Elif Doğan Trençkot ve Elbise Kombini

Ilık sonbahar günlerinin en orta yollu kombini, elbise ve dış giyim birlikteliği oluyor. Trençkot, yelek, ceket ya hırka…

Sonbahar rüzgarında uçuşan elbiselerinizle hepsi ayrı bir uyum ayrı bir şıklık yakalıyor. İster yazdan kalma isterseniz de mevsimlik elbisenizi belirleyin, önerilerimizden birini hiç düşünmeden kombinlemeye başlayın.

Hülya Aslan: Cloche Official Bej Trençkot

Hülya Aslan: Trençkot – Cloche Official

Maksi Boy Bej Trençkotlarla En Havalı Görünüm

2019/20 sonbahar – kış dolaplarınızda bej renkli maksi boy bir trençkot mutlaka eklemelisiniz. Her kombinde işinize yarayacak bu parça, elbiselerle de havalı bir uyum yakalıyor. Özellikle yazdan kalma elbiselerinizi hemen rafa kaldırmadan son bir kere daha kullanın. Cloche Official‘ın yeni sezonunda yer alan Hülya Aslan‘ın da kombinlediği bej trençkot, buna iyi bir örnek olabilir. Güneşli günlerde hafif topuklu ayakkabıları, yağmurlu havalarda topuklu bootie’leri bu kombinde kullanarak güçlü bir stil oluşturabilirsiniz.

Elif Doğan Zara Deri Ceket-H&M Desenli Elbise

Elif Doğan: Ceket – Zara

Denim, Kadife, Süet ya da Deri Ceketi Deneyin

Uçuş uçuş elbiseleri denim, kadife, süet ya da deri ceketler ile bir araya getirmek hem oldukça cool hem de oldukça bohem bir tarz. Yazdan kalma beyaz elbiseleri kadife ceketlerle, mikro çiçekli elbiseleri süet ceketlerle, çizgili ya da iri çiçekli elbiseleri denim ceketlerle, pötikare desenli elbiseleri de deri ceketlerle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca, ceket boyları illa ki bel hizasında bitmek zorunda da değil. Elbiselerinizle kalçayı örten ceketleri de rahatlıkla giyebilir, sezonun ikonik havasını yakalayabilirsiniz.

Betül Gedik Touche Uzun Hırka

Betül Gedik: Hırka – Touche

Hırka ve Elbise İkilisiyle Ilık Sonbahar

2019/20 sonbahar – kış sezonunda elbiselerle kombinlenen hırkalar, serin günleri ılık bir havaya çeviriyor. Bohem ve retro bir tarza adım atılan bu stilin birkaç iyi arkadaşı daha var. Kalın, tokalı kemerle ve topuklu çizmeler. Yani, uçuş uçuş elbiselerinizle hırkanızı, hırkanın beline dolanan kemeri ve deri çizmeleri kombinleyerek havalı bir tarz yakalayabilirsiniz. Toprak, kiremit ve yeşil tonlarını kombinde buluşturmayı da unutmayın.

Gizce Siyah Yelek

Siyah Yelek – Gizce: SATIN AL

Şimdi Yelek Zamanı

Sonbahar günlerinin joker parçası yelekler, elbiselerle en iyi görünümünü yakalıyor. Uçuş uçuş şifon elbiseler, pileli eteklerle rüzgarı arkanıza alırken kötü hava koşullarına direnen yelekler de üzerinizde olacak. Özellikle kalın dokulu, denim, kafide ya da süet yelekler, sezonun “en”lerinden.

Gizce Desenli Sweatshirt

Bonus: Sweat’ler Elbiselerle Dış Giyim Oluyor

Sonbaharın en cool stil oyunlarından biri de yazlık elbiseleri mevsime uyarlamaya başaran sweatshirt’ler oluyor. Saten, şifon ya da pamuklu fark etmez, her birinin üzerine dize kadar uzanan renkli sweat’ler iniveriyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir