Sonbahar Rüzgarıyla Evlerinizi Tazeleyin: English Home Modern Manifest Koleksiyonu

Sonbahar Rüzgarıyla Evlerinizi Tazeleyin: English Home Modern Manifest Koleksiyonu

English Home Sonbahar Tekstil Ürünleri

Yaşam alanlarına huzur, rahatlık ve tasarım şıklığını taşıyan English Home, yeni koleksiyonu Modern Manifest ile sonbaharın sofistike melodisini evlere yansıtıyor. Mevsim renklerinde birbirinden özel birçok parçanın sunulduğu koleksiyon, sonbahar etkisiyle her eve her zevke hitap ediyor.

English Home’un sonbahar ilhamıyla tasarladığı yeni koleksiyonu “Modern Manifest”, evlere sıcak ve bir o kadar büyüleyici bir atmosfer kazandırıyor. Soyut ve modern dokunuşlarla tasarlanan koleksiyon kırlentlerden vazo ve biblolara, nevresim takımlarından televizyon battaniyeleri ve tabaklara kadar onlarca parçasıyla evleri baştan sona sonbahara hazırlıyor.

English Home Dekoratif Ürünler

Sanatsal dokunuşun izleri…

Her detayın özenle düşünüldüğü koleksiyondaki el yapımı baskılar, English Home’un sanatsal dokunuşunu gözler önüne seriyor. Desenlerin uyumlu dansı koleksiyona modern bir estetik kazandırıyor. Sonbaharın eşsiz renkleriyle dikkat çeken koleksiyon, cesur ve derin siyah tonlarıyla sofistike havasını güçlendirirken, eşsiz renk geçişleri evlere sonbaharın kapılarını açıyor. Sıcaklık ve enerji etkisi ise koleksiyonda yoğunlukla kullanılan kiremit renginden.

English Home Vazo ve Biblolar

Vazo ve biblolarda kendisini gösteren yuvarlak hatlar, kontrast renklerle tasarlanmış oval desenlerle vurgulanıyor. Tek rengin ağırlıkta olduğu farklı boydaki kırlentler, köşeli tasarımlarıyla kalitesini güçlü bir söylemle ortaya koyuyor. Koleksiyonda dekor amaçlı, yuvarlak kırlentler de mevcut.

English Home Sonbahar Nevresim ve Battaniyeler

Sonbahara akşamlarında aranan sıcaklık

Kiremit ve grinin yanı sıra lacivert üstü beyaz çizgili televizyon battaniyeleri, sonbahar akşamlarında aranan sıcaklığa cevap veriyor. Her evin ve koleksiyonun olmazsa olmazı nevresim takımları da Modern Manifest’te unutulmadı. Sonbaharı derinden hissetmek isteyenler için yaprak ve çiçek motiflerinin kullanıldığı nevresim takımlarının yanı sıra geometrik formlarla tasarlanmış takımlar da koleksiyonun başyapıtları arasında.

English Home Sonbahar Sofraları

Yemek takımları, sonbahar sofralarının havasını değiştiren ayrı detaylar

Çiçek desenli alternatife ek olarak farklı renkteki nokta ve çizgilerle ve el işçiliğini andıran detaylarla tasarlanan yemek takımları, sonbahar sofralarının havasını değiştiriyor. Tümüyle camdan üretilen, iki fincan ve bir demlikten oluşan kahve ve çay seti, koleksiyonun en iddialı parçalarından. Koyu kahve tonu ile ikramların ilgi odağı olacak set, tasarımıyla da masalardaki yerini çabucak sağlamlaştıracak.

English Home Sonbahar Tekstil Ürünleri

Modern Manisfest koleksiyonuyla ilgili tüm detaylara ve çok daha fazlasına English Home mağazalarından, www.englishhome.com’dan ve English Home mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir