Sonbahar Ruhunu Yansıtan Kombinler

Sonbahar Ruhunu Yansıtan Kombinler

Her sabah güne enerjik başlamak, devamını da aynı şekilde geçmesine yol açar. Ruh halimiz, o gün ne giyeceğimize karar verirken duygularımız da, kombinimizde kendisini ele verir. Sonbaharın değişken ruh haline uyum sağlamanıza yardım edeceğini düşündüğümüz dört kombin hazırladık. Bakalım siz hangi kombini beğeneceksiniz?

Puantiyeli Etek Kombini

Etek: Topshop, Mont: Thu Thu, Ayakkabı: Gina

Puantiye ve çizgiler

Puantiye ve çizgili desen, birbiri ile uyumsuz görünse de uyumlu olabileceği birçok kombin var. Biz de siyah, gri ve beyaz renklerini bu desen birlikteliğinin içinde kullandık. Sonbahar ve kışı bir arada görmenin bir resmi olarakta görebiliriz siyah ve griyi. Her an kuvvetli bir yağmura dönüşen gri bulutlar gibi kıyafetimiz de hazırdır bu mevsime. Sonbaharda vintage ve puantiyeli etek seçimi duygulardandır. Onu tutan otantik bir mont olmalı. Ayakkabılar, eşarplar bu kombine uymalı…

Zebra Desenli Tesettür Kombini

Etek: Modanisa, Hırka: H&M, Çanta: Burberry

Siyahın zebra desenle buluşması

Kemerli kuzguni siyah, klasik bir etek üzerine zebra desenli bir hırka doğaçlamasının yanısıra, modernize edilmiş kaşmir bir manto kombinimizin ana parçaları. Klasik gri deri çanta, sivriburun babet ayakkabılarla klasiğin öncüsü. Kombinimiz iddialı olmasa da, gücünü içinde saklamakta….

Uzun Etek Kombini

Etek: Modanisa, Kaban: İsabel Marant, Şal: Kayra

Mevlevi hisleri

Bu kombinde bütün parçalar, mistik, klasik dervişane bir uyum içerisinde. Yün bir manto ile etek uyumu, tamamen mütevazilik üzerine kurulu. Portföy bir çanta, otantik siyah bir ayakkabı, gençlik izlerini taşıyan bir kazak ve zarif bir ipek şal bu kombinde kendini tamamlıyor. Adeta tüm kodları ile ben mütevaziyim diyor…

Mavi Renkli Uzun Etek Kombini

Etek: Vero Moda, Ceket: Chima, Gömlek: 3.1. Phillip Lim

Mavi ve lila birlikteliği

Buz gibi mavinin bütün parçalardaki hakimiyeti insanı buzul çağa götürse de, müsbet duyguların, kirlilikten uzak bir sevginin, anlayışın, hoşgörünün bir yansıması olarak stilize edilmiş kombinimiz işte karşınızda. Büzgülü etek, yakasız, düğmesiz kuşaklı bir ceket. Gömlek ve ayakkabılar hepsi bir uyum içerisinde. Çanta ve eşarp da maviliği kontrast eden iki işlevsel aksesuar.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *