Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sonbahar Kombinlerinizde Sizin Renginiz Hangisi?

Sonbahar Kombinlerinizde Sizin Renginiz Hangisi?

Sonbahar, hüznü ve romantik havası ile geldi. Bazı günler hüznün ve melankolikliğin ruh haline göre, bazı günlerde tam tersine romantik ve neşeli halimizi yansıtan kombinler yaparız. Her kombinin renk seçimi ise, ruh halimizi yansıtır. Peki sizin sonbahar kombinlerinizde renginiz hangisi? En çok hangi rengi kendinize yakıştırıyoruz. Yeşiltopuklar editörleri biz bugüne özel dört farklı rengi düşünerek kombinler hazırladık.

Yeşil Renkli Sonbahar Tesettür Kombini

Etek: Tibi, Ceket: Dolce&Gabbana, Çanta: Valentino

Yeşilin en güzel tonu

Serin havalar, yağmurlu günler doğanın en güzel tonu olan yeşili yavaş yavaş bitiriyor. Sizler de yeşilin en güzel tonu ile bu havalara inat, kombinler yapmaya ne dersiniz? Pileli zarif eteği, klasik ekru bir gömlekle kombinliyoruz. Dış giyim tercihimiz tüvit kumaşta yeşilin desen ahengi. Bu sade kombini çok özel renklerin kontrast sağladığı, şık bir topuklu ayakkabı ile hareketlendiriyoruz. İsterseniz sizin ayakkabı tercihiniz tek renk ve sade modellerden yana olabilir.

Sarı Renkli Sonbahar Tesettür Kombini

Hırka: Donna Karan, Gömlek: Stella Jean, Çanta: Wendy

Sonbahar sarısı

Sonbaharla birlikte sararan yapraklar, karşımıza sarının binbir tonunu çıkartıyor. Biz de bundan esinlenerek, sarı tonlarında zarif bir kombin hazırlamak istedik. Sarı pötükareli gömleğimiz, spor yine aynı tonlarda etekle buluşuyor. Sarı hakimiyetindeki bu kombine, taba çanta ve ayakkabı eşlik ediyor. Dış giyim tercihimiz ise ekru salaş uzun bir hırkadan yana.

Mavi Renkli Sonbahar Tesettür Kombini

Etek: Paul&Joe, Ayakkabı: Modcloth, Çanta: Givenchy

Mavi ile enerjik kombinler

Mavinin her tonu ayrı güzel, ayrı cazibeli. Sonbaharla birlikte soft maviler, bebek mavisi tonları artık yaza kadar beklemeye geçiyor. Bunların yerine petrol mavisi, kobalt mavi, parliament mavisi kombinlerde hüküm sürüyor. Biz de bu gelenekten esinlenerek kobalt mavisi tonlarının hakim olduğu kombinimizi hazırlamak istedik. Ceket ve etekteki renk dengesi, birbiri ile tam bir uyum içerisinde. Şık ayakkabı ve çanta ikilisi kombine uyumu devam ettiriyor. Baskın mavi tonlamasını kırmak için gri çantayı ve ekru bluzu özellikle tercih ediyoruz.

Siyah Beyaz Sonbahar Tesettür Kombini

Ceket: Oscar De La Renta, Etek: DKNY, Çanta: 3.1 Phillip Lim

Asil siyah, zarif beyaz

Gardropların klasikleşen kombini olan siyah ve beyaz bugüne özel hazırladığımız kıyafetlerde yerini aldı. Siyah etek, beyaz gömlek birbiri ile tam biyi uyum içerisinde. Siyah beyaz desenlerinin bulunduğu uzun ceketimiz ise çok ayrı bir şıklıkta. Siyah ayakkabı ve çanta ise bu kombinde tercih ettiğimiz renk. Siyah beyaz ahengini başka hiçbir renkle bozmak istemedik. Sizler de benim rengim dediğiniz tonlara şık sonbahar kombinleri yapabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *