Sonbahar Koleksiyonlarından 5 Farklı Elbiseyle 5 Farklı Kombin

Sonbahar Koleksiyonlarından 5 Farklı Elbiseyle 5 Farklı Kombin

Aybikestil Siyah Beyaz Kare Elbise

2018 sonbaharında güçlü stil hikayeleri yazmak için sezonun öne çıkan elbiselerini keşfedin. Multikültürel desenler mi, ekoseler mi? Eşarp baskıları mı, modern dokular mı? Yoksa bunların hiçbiri değil de gençlik aşılayan jileler, ısı yükselten trikolar mı? Tarafınız ne olursa olsun serin bahar günlerinde maksi elbiselerin havası bambaşka! Gelin siz de sonbahar koleksiyonlarından 5 farklı elbiseyle 5 farklı stile bürünmek için kombinlerimizden ilham alın.

Refka Bej Desenli Elbise

Desenli Elbise – Refka: Satın Al

Multükültürel Elbiseyle Bohem Stil

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarında kalıplar ve dokular birbirine karıştı. Geçmişten günümüze gelen multikültürel baskılar, modern dokularla yansıtıldı. Hippi stillerle özdeşleşen bu tasarımlar, maksi boy elbiselerde hayat buldu. Mikro floral desenler, yaprak desenler turuncu, yeşil ve kahve tonlarıyla bohem bir havayı resmetti. Geçmişten günümüze gelerek sonbaharın ruhuna adapte olan bu parçaları, kombinlemek de bir o kadar keyifli. Koyu kahve, taba gibi tonlarda sivri burun deri ya da süet çizmelerle çantalar. Şal seçiminizdeyse turuncu, yeşili kullanabileceğiniz gibi daha minimalist görüntü için yine kahve tonlarını denemeli.

Benin Kırmızı Boydan Düğmeli Beli Bağcıklı Elbise

Kırmızı Elbise – Benin: Satın Al

Modern ve Minimal Elbiseyle Şehirli Kadın

Geçtiğimiz sezonlarda vücutla asla temas kurmayan, bol ve geniş kesimli elbiseler dolapları doldurdu. Yeni sezonda da benzer etkiler hakimken, daha dar silüetler adım adım öne çıkmaya başladı. Özellikle kalem elbiseler, 2018 sonbaharında tutku uyandırmayı başardı. Gizemli renk tonlarıyla geometrik baskı oyunlarının işlendiği kalem elbiseler, şehirli kadın için trend alarmı verdi. Yeni sezonda bu güce sahip bir elbiseyle, uzun deri çizmeler, oversize kruvaze ceketler, ipek şallar ve deri el çantalarıyla ister davetlere gidin ister mesai saatlerine ekstra şıklık katın.

Zehrace Siyah Cepli Çizgili Tulum

Çizgili Tulum – Zehrace: Satın Al

Gençlik Aşılayan Jileyle Romantik Hava

Jile, salopet ve tulum… Yeni sezonda gündemden düşmeyecek bu parçalarla farklı stil oyunları tesettürlü kadınları bekliyor. Dünya markalarının podyumlarından sokak stillerine adapta olan bu tasarımlar, kimi zaman oldukça cool kimi zamansa fazlasıyla romantik. İki stilin bir araya geçtiği elbiselerse tam dozunda. Siyahın coolluğunu yanına jileler, romantik fiyonk detaylarıyla hayalperest bir görünüme kavuşmayı başarıyor. Günlük kullanım için çizgili triko üstler, daha şık anlar için puantiyeli ipek gömlekler kullanıma giriyor.

CLSEMA Hırka & Elbise Triko Takım

Triko Takım – CLSEMA: Satın Al

Isı Yükselten Triko Elbiseyle Konforlu Stil

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarını baştan aşağı triko parçalar sarıyor. Bunlar arasında en öne çıkansa dar silüetlere sahip triko elbiseler. Paltoların içine kombinlenen trikolar, karakteristik çizme ve botlarla buluşunca hem şık hem konforlu stillere adım atılıyor.

Hazem Turuncu Alaçatı Elbise

Turuncu Elbise – Hazem: Satın Al

Eşarp Baskılı Elbiseyle Egzotik Kombin

Yeni sezonda dünya markaları, koleksiyonlarını desen aşımına uğratıyor. Eşarp baskılarından alışkın olduğumuz geometrik renk blokları, çiçek desenleri şimdilerde ipek, saten, şifon dokulu elbiselerin üzerinde kendini gösteriyor. Tasarımları adeta görsel bir şölene çeviren bu görünümlerle egzotik bir safari turuna çıkıyor gibi hissedebilirsiniz. Belden oturan A kesim elbiselerde kendini gösteren bu parçaların ipek dokularını ofiste, toplantıda, yemekte kısacası şık görünmek istediğinizde, topuklu bootielerle bir araya getirip kullanabilir; pamuklu dokuluları ise günlük hayatta maskülen botlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir