Sonbahar-Kış Sezonunun En Trend Kaban Modelleri

Sonbahar-Kış Sezonunun En Trend Kaban Modelleri

Geniş Omuzlu Kaban Modelleri

Sezon trendleri her sene değişmekte. Bu kış ise en trend kaban modellerinden giyilebilecek birçok alternatif var. Soğuk kış günlerine yaklaştığımız şu zamanlarda, kışlık kaban alışverişinizi trendler ışığında doğru seçimlerden yana yapmanızı öneriyoruz.

Bu sezonun öne çıkan en önemli trendi, yumuşak geniş omuzlu kabanlar. Üzerimizde bir beden büyük gibi görünse de, bu kaban modelleri bu sezon çok trend. Orantısız kilo sorunu olan hanımlar için bu kaban modeli çok ideal diyebiliriz. Rahat ve konforlu duruşu ise kışın soğuk havasına zenginlik katıyor. Özellikle dünya markalarının kaban modellerinde bu tasarımlar ön plana çıkmakta.

Tuvit Desenli Kaban Modelleri

Klasik giyinmeyi seven hanımlar için tüvit kaban modellerini önerebiliriz. Klasik ve asil duruşu ile tüvit kaban modelleri her sezon tüm hanımları cezp etmekte. Özellikle minimalist bir tarzı seçen tüm hanımlara 2013 2014 sonbahar kış trendi olan tüvit kaban tasarımlarından vazgeçmemelerini öneriyoruz.

Kürklü Kaban Modelleri

Kürk her sene ihtişamı ve lüks görüntüsü ile hanımların beğenisini kazanmakta. Hiçbir sezon yükselişini kaybetmeyen kürkler bu sezonda en çok tercih edilecek modeller arasında karşımıza çıkıyor. Feminenliği ön plana çıkaran bu modeller modern ve şehirli hanımların özel gecelerde en çok tercih ettiği modeller arasında gelmektedir.

Kamuflaj Desenli Kaban Modelleri

Kaban tercihlerinizde eğer desenli modeller tercihiniz ise, bu sezonun trendi kamuflaj kaban modellerini önerebiliriz. Gizemi ve asaleti aynı anda taşıyan bu modeller maskülen modanın feminen yönünü en iyi şekilde ifade ediyor. Şık ve elegan tarzın kışın soğuk günlerinde en iyi taşıyıcısı olan kamuflaj desen, aynı zamanda birçok giyimde de karşımıza çıkmakta.

Yorumlar

“Sonbahar-Kış Sezonunun En Trend Kaban Modelleri” için bir cevap

  1. […] tunik modellerini, bu sonbahar kışta da kullanacağız. Yine sezonun trend kaban modeli olan oversize bol kesim modeller, öne çıkan tasarımlar arasında. Mavi ve lacivert kış aylarında birçok […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir