Sonbahar Esintili Kombinler

Sonbahar Esintili Kombinler

Sonbahara Uygun Tesettür Giyim Kombin Önerileri

Ceket: Marni, Çanta: Hermes, Etek: Lanvin

Sonbaharla birlikte tüm koleksiyonlar şık modeller ve zengin desenlerle dolu. Herkes sonbahar esintili kombinlerde, muhakkak kendi stiline uyan birçok modelle karşılaşacak. Sezonun yeni yeni hareketlendiği şu günlerde, moda alışverişleriniz öncesi kombin önerilerimizi takip edin. Sezon trendlerini yansıtan kombinlerimizde, renkler, modeller ve desenler stilinizi en trendy şekilde yansıtacak parçalardan seçiliyor.

Sonbahara Uygun Klasik Kombin Önerileri

Kap: Dorothy, Ayakkabı: Valentino, Gözlük: Oasap

Klasik Cephesi

Her kombinimizde öncelikle o günün ve programın moduna göre bir stil belirler, kıyafetlerimizi bu ölçüde seçeriz. Eğer ofiste, ya da bir iş toplantısında önemli görüşmeleriniz varsa, klasik cephesinde yer alan parçaları seçebilirsiniz. Desenli şık bir ceket, kalem etek ve zarif ayakkabılar klasik bir kombinde size eşlik edebilir. Modanın sadık cephesinde her zaman klasik bir stile eşlik eden parçalar, tüm kadınların ilk kullandığı modeller arasında yer alır. Klasik takımlar yeni sezonun en önemli trendlerinden. Bu modellere yatırım yapmanın tam da zamanı.

Desenli Tesettür Kombin Önerileri

Ceket: River İsland, Çanta: Loeffler, Gözlük: Prada

Modern Desenler

Desenlerin her zaman etki alanı fazladır. Bunu bilen tasarımcılar ise her sezon desenli modelleri muhakkak görücüye çıkartır. İşte yeni sezonla birlikte tüm modern desenli tasarımlar, kombinlerin ilk aranılan parçaları arasında. Grafik öğeler, doğa esintili desenler, ekosenin her hali modern giyim stiline gönderme yapıyor. Kombinlerinizde desen mucizesini oluşturmayı seviyorsanız, dış giyim tercihlerinizde desenli tasarımları özellikle kullanın.

Siyah Beyaz Tesettür Kombin Önerileri

Ceket: MTW, Çanta: Chanel, Ayakkabı: Jimmy Choo

Favori Kombinler

Sizin için önemli bir program ya da görüşme var. Hangi kıyafetleri ve aksesuarları kullanacağınızı bilmiyorsunuz. Vaktiniz de hazırlanmak için kısıtlıysa, siyah ve beyazın şıklığına hemen sığınabilirsiniz. Aslında böyle günler için aklınızda bulunan ve size en çok yakıştığını düşündüğünüz üç dört kombini muhakkak hafızanızın bir köşesine yazın. Favori kombinler sizin kurtarıcınızdır. Moda ve trendlerin hızına ayak uydurmakta bazen zorlansakta, bize en yakışan kombinler ve parçalar her zaman bellidir unutmayın…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir