Son Trend: Parizyen Stil

Son Trend: Parizyen Stil

Rania el Abdullah Giyim Stili

Kraliçe Rania el Abdullah’tan İlham Alın

Şık, özgür, sade ve gösterişi sevmeyen parizyen stil son zamanlarda ani bir yükselişe geçti. Daha önce Parizyen Kadın Stili Nedir? başlıklı haberimizde detaylı bir şekilde bu stili ele almıştık. Şimdi ise 4 göz alıcı kombin paylaşıyoruz.

İşte parizyen kadınların zarif stillerinden ilhamla nefis kombin önerileri.

Tesettür Etek ve Elbise Kombinleri Parizyen Stil

Etek – Bluz: Gucci

Mesafeli Güzellik, Rafine Stil

Küçük bir kaç giyim hilesi ile zamanının en etkili stil ikonlarından birine dönüşebilirsiniz. Moda sahnesinin son ilham perilerinden yola çıkarak harika kombinler oluşturabilirsiniz. Ürdün kralı II. Abdullah’ın karısı ve Ürdün kraliçesi Rania el Abdullah parizyen stilin en iyi temsilcilerinden.

Rania el Abdullah Giyim Stili

Filistinli bir ailenin çocuğu olarak Kuveyt’te doğan Rania el Abdullah mikrofinans, eğitim, çocuk hakları, kamu sağlığı, toplum dayanışması, gençlik, kültürler arası diyalog gibi meselelerdeki savunuculuğuyla tanınmasının yanı sıra güçlü stili ile de ön plana çıkıyor.

Tesettür Etek ve Elbise Kombinleri Parizyen Stil

Elbise: Vilshenko

Daima Zarafet

Tasarımcıların ilham kaynağı olan çağdaş, özgür, stil sahibi ve zarif Paris kadını olmanın ilk kuralı yaşam biçiminiz ve duruşunuzla bir adım önde olmak. Bu kuralı çok iyi bilen Ürdün kraliçesi Rania el Abdullah daima zarif görünümüyle hafızalardan çıkmıyor.

Rania el Abdullah Giyim Stili

Rania el Abdullah kıyafet seçimelrinde asla görmeyeceğiniz şeyler ucuz bayağı parçalardır. Çünkü ışıltılı giysiler, çorap rengine uygun ayakkabı ve çanta kullanmak özgün stiline karşı yaptığı en acımasız hata olarak kabul edilebilir. İşte bu yüzden oldukça sade ve gösterişten uzak parçalara yer veriyor.

Tesettür Etek ve Elbise Kombinleri Parizyen Stil

Elbise: Tory Burch

Fütürist Gotik Görünüm

Fütürist bir tavır için maksimalizmin şart olmadığını kanıtlayan Rania el Abdullah, parlak ve mat dokuların birleştiği parçaları, ışıltıdan vazgeçmeyen mücevherlerle oldukça uyumlu hale getiriyor.

Rania el Abdullah Giyim Stili

Siz de gösterişten uzak ancak fütürist bir tavır için sade parçaları ışıltılı mücevherlerle tamamlayabilirsiniz.

Tesettür Etek ve Elbise Kombinleri Parizyen Stil

Elbise: Philosophy di Lorenzo Serafini

Mücevherde Mütevazi Olmayın

Makyaja ise hiç ihtiyacı olmayan, gösterişli taşlı kıyafetlerden asla hoşlanmayan parizyen kadını mücevher konusunda hiç de mütevazi değildir. Işıltılı mücevherleri kimi zaman klasik, kimi zaman modern formlardan seçiyor.

Rania el Abdullah Giyim Stili

Ancak sanmayın ki parizyen kadını bu mücevherleri gösteriş olsun diye kullanıyor… Onun için önemli olan o değerli parçaları senelerce kullanılıp kullanamayacağıdır. Aldığı tüm o mücevherler farklı sezonlara ait olabilir ancak o kıyafetleri kendi aralarında kombine etme konusunda da ustadır. Yani parizyen kadın birkaç sene üst üste aynı parçaları giymekten kaçınmaz.

Rania el Abdullah Giyim Stili

Yorumlar

“Son Trend: Parizyen Stil” için bir cevap

  1. cansu dedi ki:

    Nerde satiliyo bu kombinler nerde linki yaziyosada goremiyorum yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir