Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Son Teknoloji İle Tasarlanan Ev Tekstil Ürünleri

Son Teknoloji İle Tasarlanan Ev Tekstil Ürünleri

Son Teknoloji İle Tasarlanan Ev Tekstil Ürünleri

Trendleri yansıtan yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve giren TAÇ, 18-23 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Sergi Sarayında düzenlenen Türkiye Tasarım Haftasında sıra dışı ve şaşırtıcı ürünleriyle yer aldı.

Son teknolojilerin ışığında tasarlanan ve kullanıcıya yepyeni bir deneyim sunan “TAÇ Inova Led Stor”, “Kendini Temizleyen Stor Perde” ve “TAÇ Connectnevresim takımları, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Son Teknoloji İle Tasarlanan Ev Tekstil Ürünleri

TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde, son teknolojilerle geliştirilmiş apresi sayesinde lekelerin üzerinde tutunmasını önlüyor. Özel bir teknoloji ile üretilen ve üretimde kullanılan malzemeleri ile insan sağlığına dost olan TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile özellikle kış aylarında oluşan is, mutfaklardaki yemek buharı ya da stora sıçrayabilecek sıvı lekeler sorun olmaktan çıkıyor. Lekelendiğinde sadece nemli bezle silinmesi gereken ürün, maruz kaldığı ışık kaynağının şiddetine ve lekenin yoğunluğuna bağlı olarak yaklaşık 15 gün içinde kendi kendini temizliyor.

Türkiye Tasarım Haftasında sergilenen bir diğer ürün TAÇ Inova Led Stor, ev tekstilinde yeni bir sayfa açılıyor, perdeler led teknolojisi ile desteklenerek yaşam alanlarına ayrıcalık katıyor.

Son Teknoloji İle Tasarlanan Ev Tekstil Ürünleri

TAÇ Inova’nın özellikle gençlerin çok ilgisini çeken ürünlerinin başında ise TAÇ Connect QR kodlu nevresim geliyor. Bu yeni üründe nevresim takımı üzerine basılan QR kodların her biri, akıllı telefonlarda bulunan QR kod okuyucu uygulama ile okutulduğunda, TAÇ’a özel hazırlanan bir mobil site altındaki farklı içeriklere yönlendirme sağlamış oluyor. Bu içerikler bir müzik listesi, video listesi, blog yazıları, oyun inceleme yazıları vb. şekilde sürekli güncellenen, çeşitlenen ve çoğalabilen içeriklerden oluşuyor.

Türkiye Tasarım Haftasında en inovatif ürünlerini sergileyen TAÇ, önümüzdeki yıllarda da bu ürün grubunu büyüterek, tüketicilerini şaşırtmaya ve onların hayatını kolaylaştırmaya devam edecek.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *