Somon Renginin Yumuşaklığını Hissedeceğiniz 5 Baharlık Parça

Somon Renginin Yumuşaklığını Hissedeceğiniz 5 Baharlık Parça

Hooops Store Volan Detaylı Alleriya Cotton Tunik

2020 ilkbahar – yaz sezonunda, somon renginin romantik havasına kapılıyoruz. Bazen bir çiçekli elbisede kendini şaheser gibi gösteriyor, bazen de olabildiğince sade bir tuniği kusursuz şıklığa taşıyor. Stilleri tek dokunuşla minimal ve elegan tarafa çeken somon, denizleri aşıp kombinlerde kendine yer buluyor. Gelin, yeni sezondan 5 baharlık parçayla, somon renginin yumuşak tarafını keşfedin.

Armine 2020 İlkbahar Yaz Çiçekli Elbise

Elbise: Armine 2020 İlkbahar-Yaz

Bahar Çiçekleriyle Uçuşan Elbise

Bu bahar, dolaplar çiçek bahçesine dönüyor. Uçuş uçuş elbiseler sayesinde, doğayı kombinlere taşıyan parçalar, tesettürlü kadınlara göz kırpıyor. Özellikle somon renginin verdiği yumuşaklık sayesinde, desenli parçalar bile durulaşıyor. Bunlarda biri de Armine‘nin yeni sezon koleksiyonundaki turuncu çiçeklerle harmanlanan somon elbise. Günlük hayatın şık tarafında kendine yer bulacak bu ve benzeri çiçekli somon elbiselerle, baharın tadını çıkarın.

HE-QA Somon Arkası Pileli Tunik

He-Qa Tunik

Giy – Çık Konforunun ‘Tatlılılığı’

Tesettürlü kadının günlük hayatında aradığı konfor, giy – çık tuniklerle mümkün hale geliyor. Bu rahatlığa eşlik eden somon rengi de şıklığı en soft haliyle yaşamak için var. Hem rahatlığın hem güzelliğin buluştuğu somon rengi giy – çık tuniklerde haliyle dolapların ‘joker’leri oluyor. He-qa markasının yeni sezon koleksiyonunda yer alan ve 150 TL gibi cazip fiyatıyla gönülleri çelmeye kararlı somon tunik de bunlarda biri.

Melike Tatar Somon Lexa Takım

Melike Tatar Takım

Somon Takımlarla Şıklığın Elegan Hali

Şıklığı en yalın haliyle yaşamak isteyenler, somon renginin büyüsünü keşfetmeli. Yalın ve elegan bir tarafı olan rengimiz, tok kumaşlarla bir araya gelince havasını yakalıyor. Abartılı görünümlerden ziyade özel günleri sadelikle geçirmek isteyenlerin de bu yüzden ilk tercihi somon oluyor. Bazen bir abiye elbisede bazen de sezonun favorisi pantolon – tunik takımlarında… Ancak yeni sezonda somonun en güzel tarafı, takım ruhuyla karşımıza çıkıyor. Melike Tatar‘ın koleksiyonunda yer verdiği somon rengi pantolon – tunik tasarımı da buna en iyi örneklerden biri.

Nihan 2020 İlkbahar Yaz Trençkot

Nihan Kap

Trençkotlara Yenilik Getiren ‘Somon’

Dikkat çekicilikten uzak ve bir o kadar da enerji dolu somonlar, tesettürlü kadının aradığı ruhu yakalayan nadide tonlardan biri. Bu yüzden de 2020 baharında dış giyimde somon renginin yumuşaklığını konuşacağız. Kombinlere yepyeni bir hava katmaya kararlı olan renk, özellikle trençkotlarda kendini gösteriyor. Nihan‘ın koleksiyonunda farklı tasarımlarıyla yer alan somon trençkotlar buna örnek olabilir. Ve ayrıca, Stradivarius’un somon rengi keten ceketi, Mango’nun somon blazer’ı da birer alternatif. Sadece tesettür giyim koleksiyonlarında değil, hemen hemen her markada somon renginin en tatlı hallerini göreceksiniz.

Alia Somon Elbise

Alia Düğmeli Elbise
Alia Pileli Elbise

Akışkan Elbisede Somon Rengi Duruluğu

Sıcak yaz günlerinin ‘en’ parçaları arasına yerleşen akışkan elbiselerde, somon trendi yükseliyor. Güneşi çekmediği gibi beyaz kadar da iç belli etmeyen rengimiz, tesettürlü kadına kolaylık sağlıyor. Bol kesimlerle, vücuda değmeyen kalıplarla tasarlanan elbiseler, somon sayesinde yumuşacık bir şıklığa kavuşuyor. Belki bir topuklu sandaletle akşama, belki de terlikle sahile eşlik etmeye kararlı elbiselerin sırrı, ‘somon’. Alia‘nın yeni sezon koleksiyonundaki somon renkli elbiseler de buna bir örnek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir