Sokak Stiline Deneysel Yorum

Sokak Stiline Deneysel Yorum

Günlük Tesettür Kıyafetler

Çapraz Yelek: Kadriye Baştürk – Satın Al

İhtişamlı parçaları ezberlenmiş halleriyle kullanmaktan ziyade, bir araya gelemez parçalarla özgün stiller oluşturma zamanı!

Stil kitabında ‘şıklık’ kelimesinin anlamını değiştirecek ikililere deneysel yorumlar katın. Kusursuz stil formülü olarak asla düşünülmeyecek kombinleri taşımasını bilmek de oldukça önemli. İşte sokağın yeni stil kodu, deneysel parçalar…

Günlük Tesettür Kıyafetler

Eşofmanlara Bir Doz Işıltı Katın

Sportif siluetler, çok kısa sürede sokakların yeni favorisi oldu. Trend alarmı çalan parçalara sıcacık yaz günlerinde siz de şans verin. Takım ruhunu yakalarken de prensesliği asla elden bırakmamak gerek. Baharın şirin tonlarını taşıyan eşofman takımlarını kombinlerken şıklık yarışına dahil olan metalik spor ayakkabıları denemeye ne dersiniz? Belki de şirin mi şirin terliklerle rahat etmek istersiniz. Peki sweatlerin altından çıkan romantik tüller nasıl durur? Sıradan gibi gözüken sportif parçalara göz alıcı parçaları buluşturarak farklı yorumlara imkan tanıyın.

Günlük Spor Tesettür Giyim

Yeni Sezonun Simetrik Tavrı

2017 sezonunda zirveye oynayan asimetrik parçalar en sevilenler arasına çoktan adını yazdırdı. Deneysel stili, alışılmışın dışındaki bu parçalarla yorumlamak içinse hiç beklemeyin. Özellikle tunik ve gömleklerde sıkça karşımıza çıkan parçalar düzensiz akım oldukça göze çarpıyor. Bunlarla beraber incecik panço ve ceketler de serin günler için asimetrisiyle cool görünüm yakalamak için açığa çıkıyor.

Günlük Tesettür Kıyafetler

Denimleri Yeniden Keşfedin

Son yıllarda zirve dönemini yaşayan denim artık her alanda söz sahibi. İkonikler arasına yerleşen tasarımlarıyla yeni nesil modeller, kendine has duruşlarıyla kombinlerin söz sahibi parçası oluyor.

Denimin özgürlüğüne kapılanlarsa bu parçadan asla vazgeçemiyor. Deneysel yorumlara açık olan bu parçaları normcore ister de şık kullanın. Salaş elbiseler ve terlikle kombinleyerek umursamaz bir tavra; nakışlı ve işlemeli denimlerle kloş etekleri ve topuklu ayakkabıları kullanarak şık görünümlere kavuşmak sizin elinizde.

Günlük Spor Tesettür Giyim

Yeni Cool: Elbise içine Gömlek

2017 İlkbahar – Yaz sezonunda gündeme bomba gibi düşen jile elbiseler, deneysel yorumlar için sizleri bekliyor. Hızlı moda anlayışına sahip Zara, Mango ve benzeri markaların vitrinlerinde görüp çok beğendiğiniz elbiseler için, keşke kolları uzun olsa dediğiniz günler muhakkak olmuştur. Yeni moda anlayışıyla bu durumu aleyhinize çevirebilirsiniz. Askı kollu elbiseler, jileler, salopet elbiselerin için gömlek ya da sweatshirt kullanarak sokağın yeni cool’u siz olun.

Günlük Tesettür Kıyafetler

Tunik: Kuaybe Gider

Katın, Katlayın, Abartın!

Eteklerin üzerine kombinlediğiniz kısa bluz, pantolonlarla kombinlediğiniz uzun tunikler artık iç içe geçiyor. Siz siz olun bahar günlerinde kat kat modasıyla karakteristik stiller yakalamayı ihmal etmeyin. Tuniklerinizin üzerine giyeceğiniz kısa bluz ve hatta bu ikilinin üzerine tercih edeceğiniz salaş bir ceket kat be kat ikonik stiller yakalayacak.

Günlük Tesettür Kıyafetler

Sözün Büyüğünü Büyük Parçalar Söylüyor

Yeni sezonda en dikkat çekici tavırlardan biri de büyük beden parçalar. Neredeyse etek görünümündeki pantolonlar, kalıpların dışına çıkan bol elbiseler, kolları uzayan salaş sweatler, big size gömlekler bir arada kombinleniyor. Ve hepsiyle beraber bu parçalara şık detaylar konuk oluyor. Kısa kare topuklu ayakkabılarla giyilen renkli çoraplar, zincir askılı çantalar, nakışlı klasik ceketler… Siz siz olun 2017 yazında sportif parçalara “şıklık” yansıtın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir