Soğuk Kışın, Sıcak Rengi: Kırmızı!

Soğuk Kışın, Sıcak Rengi: Kırmızı!

Kırmızı Tesettür Panço Kombini 2016

Biraz Cesaret!

Giymesi cesaret isteyen, en iddialı renk kırmızı!

Giymesi ayrı cesaret istiyor, kombinlemesi ayrı ve taşıması ayrı… Şimdi biraz cesaretle ve Yesiltopuklar.com önerileriyle, o hep hayranlıkla seyrettiğiniz kırmızı parçalara kombinlerinizde yer verme zamanı.

Kırmızı Tesettür Etek Kombini 2016

Baştan Aşağı Kırmızı!

Baştan aşağıya kırmızı giyinmek şimdilerde çok trend. Ama nasıl?

Hiç boşluk vermeden ve aynı tonda kırmızı parçaları bir arada kullanmak bilgi ve tecrübe istiyor. Kırmızı tesettür kombin oluşturmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken iki önemli kural var.

Kırmızı Tesettür Giyim Kombini 2016

İlk kural; kırmızının tonlarının birbirini tuttuğundan emin olun! Farklı kumaşlarda ve ya farklı parçalarda seçtiğiniz kırmızının diğer parçalarda kullandığınız kırmızıyla birebir aynı tonda olup olmadığına dikkat edin.

İkici kural; yalın parçalar seçin! Baştan aşağıya kırmızı giyinmek ve kusursuz görünmek istiyorsanız detaylı parçalardan vazgeçin. Zira kırmızı tek başınayken bile yeterince dikkat çekiyor.

Kırmızı Tesettür Giyim Kombin Önerisi

Kırmızı ve Desen Birlikteliği

Kırmızı parçaları desenli parçaların gücüyle birleştirerek stilinizin çıtasını çok daha yukarıya taşıyabilirsiniz.

Desenli uzun eteklerin yükselişinden önceki haberlerimizde sıklıkla yer vermiştik. Şimdi desenli etekleri kırmızı üstlerle tamamlayarak fark oluşturabilir ve sıcacık bir stil oluşturabilirsiniz.

Kırmızı Abiye Elbise Kombini 2016

Davetlerde Kırmızı Şıklığı

Bu sezon abiye kıyafet anlayışınızı güncelleyin. Artık klasikleşen siyahın yeni alternatifi kırmızı da tesettür abiye kombinlerine eşlik ediyor.

Kırmızı Abiye Takım Modeli 2016

Abiye kıyafetlerinizi klasikleşen renklerden sıyırmak için kırmızı renginin gücünden yararlanabilirsiniz. Dozunda kullanılan kırmızı gibisi olmadığını biliyoruz, ancak dozunu aşan kırmızılar ise tam bir facia. Bu hataya düşmemek için yalın parçalara ağırlık verin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir