Soğuk Havaların En Havalı Giy – Çık Parçası Pançolar

Soğuk Havaların En Havalı Giy – Çık Parçası Pançolar

Benin Triko Panço

Kış soğuklarında havalı görünmenin yolu pançolardan geçiyor. Dolapların as parçalarından birine dönüşen tasarımlar, sadece sıcaklığı değil, şıklık dozunu da artırıyor. Sakin, etnik, püsküllü ya da çizgili… Termometreler düştükçe kışlık kumaşlarla yeniden tasarlanan çeşit çeşit pançolar özellikle kaşe dokularıyla giy – çık nesnesine dönüşüyor. Gelin, kolaylıkla ulaşabileceğiniz markalardan göze çarpan yılın en ikonik modelleriyle tanışın.

Zara Kaşe Panço

Zara Kaşe Panço

Pelerin – Pançolarla Uçuşa Geç

Kaşe dokularıyla palto vazifesi gören pançolar, yırtmaç detay kollarıyla da sihirli bir pelerine dönüşüyor. Bu yıl dolaplara ekleyip yıllarca daha kullanabileceğiniz yıldızı sönmeyen pançolar, indirim zamanı da kaçırılmaması gereken ürünlerden biri oluyor. Mesela, Zara’nın sezon sonu ürünleri arasında yer alan pançolar, kaşe doularıyla başka bir dış giyime ihtiyaç bile bırakmıyor. İster kurtarıcı siyahı ister sezonun rengi deve tüyü modeli seçin. Yeni yılda dolaplara havalı pelerin – pançolardan birini mutlaka ekleyin.

Melike Tatar Panço - Sena Sever & Şüheda Türkoğlu

Şüheda Türkoğlu – Sena Sever: Melike Tatar Panço

Sokak Stilinin En İkonik İsmi

Giy – çık pratikliğini önünüze serecek olan pançolar, sokak stilinin baş rolünde oynuyor. Kombinleri tek başına ayağa kaldıran tasarımlar, stil katsayısını yükseltmek için birebir. Melike Tatar’ın yeni sezon koleksiyonunda yer alan ve İnstagram’ın sevilen isimleri Sena Sever ile Şüheda Türkoğlu‘nun kombinlediği panço da buna en iyi örnek. Burada aklınızın bir köşesine not etmeniz gereken ipucu ise pançoların, ispanyol paça triko pantolonlarla uyum içerisinde olduğu.

Touche  Prive Kaşe Panço

Touche  Prive Kaşe Panço

Kaşe Kabana Yeni Rakip: Kaşe Panço

Soğuk kış günlerini gizemli bir havaya dönüştürmek istiyorsanız, siyah pançoların cool’luğuna teslim olun. Termometreler ne kadar düşerse düşsün kombinlerin üzerine sıcacık iklim olarak geliveren kaşe pançolara güvenin. Touche  Prive markasının yeni sezonunda yer alan siyah kaşe pançoyu da alışveriş listelerinize ekleyin. Karanlık havanın verdiği güçlü duruşu en iyi pançolarla yansıtacağınızı da unutmayın.

Koton - LC Waikiki Çizgili Panço

LC Waikiki Siyah Panço
Koton Kırmızı Panço

Çizgililerle Hareketlenen Sportif İsimler

Pançoları her zaman sade halleriyle görmüyoruz. Onlar zaman zaman etnik desenlerle bazen de cool çizgilerle koleksiyonlarda boy gösteriyor. Koton ve LC Waikiki‘de yer alan zikzak desenli pançolar da buna bir örnek. Sportif havayı şıklıkla yansıtmak isteyenler,çizgili panço modellerine göz atmalı.

Max Mara Kaşmir Pelerin Panço

Max Mara Kaşmir Pelerin Panço

Kaşmir Pelerin – Pançolar ile Sıcak İklim

Sıcacık kaşmir dokularla tasarlanan havalı pançolar, trend alarmı veriyor. Özellikle bej, taba, camel gibi kahve tonlarıyla öne çıkan tasarımlar dolaplarda olmayı fazlasıyla hak ediyor. Max Mara‘nın koleksiyonunda dikkatleri üzerine çeken kaşe panço gibi daha birçok markada benzer ürüne rastlayabilirsiniz.

GINA LOREN Etnik Desenli Panço

Kırmızı Panço
Hardal Panço

Bohemyanın Havalısı Püsküllü Panço

Ona ister bohem deyin ister retro. Püsküllü pançoların yeri asla doldurulamaz. İnce dokularıyla bahar günlerine adapte olan ve soğuk günlerde üzerine bir palto daha isteyen püsküllüler; soğuk kış günlerinde kimseye ihtiyaç duymadan yün dokularla çözüm üretiyor. Mango, Mudo, Oxxo, Max Mara gibi markalarda ve alışveriş sitemizde püsküllü pançoları bulabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir